Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az, hogy eszek és 2...

Miért van az, hogy eszek és 2 óra múlva újból éhes vagyok?

Figyelt kérdés
A reggelit egyáltalán nem kivánom, max másfél óra múlva eszek. Ebédelek, aztán 2-3 óra múlva újból éhes vagyok, és ez igy megy egész nap. Folyton rágcsálnék valamit, valamikor sósat, valamikor édeset. Babát szeretnénk, de nem hiszem hogy a hétvégi akciónkból már most lenne valami.
2012. okt. 3. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyit ettél ebédre? Kb. mennyi az átlagos kalóriabeviteled? (Nem muszáj pontosan, hanem saccra)

Magasságod? Korod? Mennyit mozogsz? Hány kiló vagy?

Próbálj egyet egyet kihagyni, majd 7 óra után nem nagyon enni (ilyenkor pl. egy kis sós mogyit, de nagyon keveset).

Így nem éjszaka emésztesz és reggel fogsz tudni enni. Ne félj, ez segíteni fog.

Én kamaszkoromban voltam így.

25/N

2012. okt. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

25/L vagyok, nem tudom,hogy mennyi a kalóriabevitelem, mivel próbálok egészségesen is élni, de ha megkivánok egy hamburgert akkor nem mondok neki nemet. :)

Nem eszek keveset, sőt csodálkoznak, hogy miért nem hizok ha ennyit eszek. 157cm és 47kg vagyok, sajnos volt egy betegségem ami miatt lefogytam 4 kg.

2012. okt. 3. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!