Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi az elfogadott kávémennyiség...

Mi az elfogadott kávémennyiség fiatalabb korban?

Figyelt kérdés

A "semmilyen" válaszokon kívül.

Tehát egy napi 1 bögre, amiben olyan 1 harmad kávé, 2 harmad tej van, nem tűnik olyan tragédiának.


2012. okt. 1. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az, az még bőven belefér. Csak nem érdemes rászokni ha nem azért iszod hogy ébren maradj, mert annyira hozzászoksz hogy csak azzal fogsz tudni kelni.
2012. okt. 2. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fiatalabb kor mit takar?


20 éves kor alatt semmilyen serkentő/nyugtató nem ajánlott.

2012. okt. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

pontosan. egyetértek az előttem szólóval. és ha fiatalabb korban elkezded, még ha kisebb adagokban is fogyasztod, ugyanúgy rászokhatsz és idővel megnöveled az adagod.

Én nagyon néha iszok egy tejeskávét, úgy félévente egyszer :) Nincs szükségem ilyesmire. és tökéletesen fel tudok ébredni minden reggel! Szerintem túl sok fiatal kezd el kávézni...fogalmam sincs milyen okból!! Egyre többet iszik, és ahogy telnek az évek, felnő és már nem is tud létezni kávé nélkül. szörnyű!!

2012. okt. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!