Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi bajom lehet így?

Mi bajom lehet így?

Figyelt kérdés
Egyedül lakok egy albérletbe,sokszor reggeltől estig dolgozok,pörgés van,le se lehet ülni.Hulla vagyok,mire hazamegyek,és nincs kedvem,meg időm főzni,így bekapok egy szendvicset.Ez megy kb. 2 hónapja, kb.hetente,néha csak 2 hetente eszek főtt ételt. Észrevettem,hogy fáradtabb vagyok,mint régen,már 8 óra alvás sem elég,de mást nem tapasztaltam.Csak még azt,hogy elég sokszor hányingerem van,és már alig bírok enni,szinte megundorodtam minden ételtől.Most akkor anorexiás lettem?Ha,igen,egyáltalán nem önszántamból tettem,egyszerűen nincs időm enni ebbe a rohanó világban.Ha van időm,sokszor már akkor se eszek többet,nem fér belém,és nem esik jól már semmi.Azon kívül,hogy vitaminhiány meg gyomorfekélyem alakulhat ki,mi bajom lehet később?Tényleg szeretnék ezen változtatni,nagy bajom még nem lett ebből,de később mi lehet?
2012. szept. 29. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Komoly bajok is lehetnek, rámehet az egészséged is. Szerintem változtass munkahelyet vagy ha ezt nem akarod költözz össze egy olyan emberrel akivel meg tudsz egyezni, hogy csináljon neked normális kaját, ha lehet akkor valami rokon vagy egy jó barát. Addig amíg nem vagy otthon az értékeidre is figyelne valaki.
2012. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

rendelj ebédet és azt megeszed ha hazaértél

már 600-700ft is vannak nagyon finomak és elég is nagyon vátozatos, mindennap van leves és vmilyen második is-pl rakottétel, főzelék feltéttel, rántott szelet rizzsel, tésztás ételek, mártás hússal és körettel és tényleg finomak

én az ételpostástól rendelek

2012. szept. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem feltétlen a kaja miatt van. kezdesz kimerülni a sok meló miatt. vegyél ki pár nap szabit
2012. okt. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!