Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet ettől valami komoly bajom?

Lehet ettől valami komoly bajom?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a csípős ételeket és mostanában egyre többet és egyre erősebbet ettem. Anyu azt mondta, hogy abba kellene hagynom, mert bajom lehet tőle. Szerintetek igaz? Ha tényleg lehetne tőle valami bajom, akkor jobb lenne most abba hagyni, mert tényleg egyre több erőset használok a vacsihoz.
2012. aug. 24. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Igaz, mivel erős, ezért mar. Tehát több sav termelődik, stb.
2012. aug. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rossz esetben gyomorfekély is kialakulhat. Persze nem egyik napról a másikra, de igyekezz ritkábban és kevésbé erős dolgokat enni. A veséknek sem tesznek jót a nagyon fűszeres ételek.
2012. aug. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 poiu ***** válasza:
Szerintem nem lehet ettől bajod. Más kérdés, nem ártana tudni, mitől van ez a szenvedély. Lehet, hogy kevés a gyomorsavad? Szereted a savanyúságokat?
2012. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten "szeretem" a savanyú ételeket, de megeszem. A fűszeres ételeket szeretem nagyon.
2012. aug. 27. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!