Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan méregtelenítsem a...

Hogyan méregtelenítsem a szervezetem?

Figyelt kérdés

Már kis korom óta ekcémám van, most nemrég olvastam valahol, hogy a szervezet méregtelenítése segíthet rajta, csak van egy nagy bökkenő. Eddig én nagyjából húst hússal ettem és nem lenne valami könnyű dolog hirtelen áttérnem a "kecske kajára". Esetleg valami tanácsot tudtok mit, hogyan csináljak?


16f



2012. aug. 22. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lenne szabad húst hússal enni, mert egészségtelen. Egyél több zöldséget és gyümölcsöt, magvat, rostot, elsősorban nyersen. Ja, és nem kecskekaja, ezt felejtsd el, légy szíves, ugyanis ha ezzel a borzasztó ostoba előítélettel élsz, akkor nagyon csúnyán be fogod szopni, mert a szervezet elegendő növényi rost nélkül képtelen a normális emésztésre. Ott áll a belekben a hajlatokban és a bolyhok közt a sok, adrenalinnal és egyéb hormonokkal, vegyszerekkel kezelt állatok húsának darabkái (bizony, ezt teszik, hogy gyorsabban növekedjenek!!), meg más anyagok, amelyek sem felszívódni nem tudnak már, mert nincs már bennük a szervezet számára több szükséges tápanyag, és távozni sem tudnak, mert a nyersrost-hiány miatt sem az epe-ürülés, sem a belek mozgása nem kielégítő. A fölös anyagokat a nyirokérrendszer kiviszi a bőrre. Nagyjából ez történik. Tisztítókúrához a legjobb lenne vm tanácsadót keresni, aki ért hozzá, a legjobban azt ajánlanám, hogy keress fel egy természetgyógyászt, mert az orvosok ehhez bizony nem értenek. Nekem is természetgyógyász írt fel tisztítókúrát, és jó volt. De nem akarom elmondani, miket alkalmaztam, mert nem biztos, hogy neked is megfelelnek, ezt a szakember tudja.
2012. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

[link]


Én is ekcémás voltam. Gyerekkoromban valószínű rosszul étkeztem, és talán öröklődés is volt benne. 17 évesen váltottam életmódot, és merem állítani, hogy az segített. (zöld tea, kevés ch..stb.)Próbáld ki még az őrölt lenmagot, teheted joghurtba, salátába. Húst pedig nyugodtan eheted zöldséggel, azzal nem ártasz magadnak, de fontos, hogy megválogassátok, hogy hol veszitek. Fel kell tárni, hogy mi lehet a bőrproblémádnak az oka.

2012. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!