Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit kell tenni ez ügyben?

Mit kell tenni ez ügyben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ciki de nem tudok mit csinálni. A nyár elején, volt egy hét amikor végig hasmenésem volt. Azóta a az ürítési szokásom reggel 8 és 9 óra közé állt be. Ez itthon nem sokat számít mert úgy járok-kelek ahogy akarok. Suliba viszont...hát nincsenek biztosítva a mosdók. Vagyis vannak, de nem túl higénikus. Van erre valami gyógyszer, hogy mondjuk délutánra rendszereződik?

2012. aug. 21. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:

A legokosabb lenne, ha megpróbálnál átállni valami más idöpontra.

A kora reggel jó lenne, mert akkor az iskolában egész biztos nem kell menned.

De ha valamiért nem megy, és délután lenne neked megfelelö, akkor abban az idöben, amikorra át akarod tenni, menj el WC-re és próbálj akkor valamit produlákni. Ha rendszeresen mindig ugyanakkor kisérletezel, akkor néhany nap alatt átáll erre a szervezeted. Csak nem szabad megszakitani a szoktatást, akár lesz eredmény, akár sem, mert különben nem alakul ki a reflex.


Gyógyszerrel nem tudsz semmit csinálni, mert vagy erös hashajtót szedsz, és akkor ott vagy, mint a betegséged alatt, hogy azonnal kell menned naponta többször, vagy nem elég erös, és ettöl függetlenül az idöpont nem változik, csak a szervezeted megy tönkre a hashajtó miatt.

2012. aug. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is jártam hasonló cipőben,csak a délelőttös,délutános melóbeosztás miatt voltam kénytelen átállásig szinte rendszeresen bekuporodni a közeli kis bozótosba tojni.
2012. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi:D
2012. aug. 22. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!