Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok hízni?

Miért nem tudok hízni?

Figyelt kérdés

180 cm magas, és 63 kg kiló vagyok. Úgy érzem, hogy bármit eszem semmit nem használ el a szervezetem, a súlyom növelésére. A testsúlyom ingadozó de a fogyás a gyakoribb. Sokan mondták, hogy a dohányzás miatt; de ismerek olyat akinek van súlyfeleslege és mellé még dohányzik is. Olyan válaszokat nem szeretnék mint: "Zabálj b*szki!" "Miiii? Nem hízoool? úúúú" stb stb... Köszönöm :)

18/F



2012. aug. 11. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig ezért, nem eszel eleget, ilyen egyszerü. Ha nincs valami betegséged, csak ez lehet az oka.

Tömegnövelő étrend kell attól biztos "híznál". De én zsírt nem akarnék felszedni mivel attól szar alakod lesz és egészségtelen is. Viszont súlyzózással izmot szedhetsz fel amivel szintén nagyobb leszel (súlyra) és ráadásul még jól is fogsz kinézni.

Ezt töltsd le és olvasd el (ha érdekel), az alapok benne vannak a táplálkozásról és edzésről: [link]

2012. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyesek estében a genetika a felelős a könnyű súlyvesztés miatt, lehetséges, hogy egyszerűen gyors az anyagcseréd! Erre pedig csak a többszöri étkezés a megoldás! Nekem sok volt a savam, amiatt nem tudtam hízni, gyógyszert szedtem azóta sem vagyok valami nagy darab, de egészségesnek látszom! Jah és dohányzom!
2012. aug. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!