Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A piától elmegy az étvágyam,...

A piától elmegy az étvágyam, nektek is?

Figyelt kérdés
belefogtam a kemény diétába, mellette sport, de a piától megy el legjobban az étvágyam. Nem vagyok alkesz, csak fura, mert régen egy-egy szombati diszkó után felfaltam a fél hűtőt, most meg pont fordítva.
2012. aug. 9. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, mert általában tényleg fordítva van. Az alkohol ugyanis savat csinál, rosszabb esetben "ég a gyomrod" tőle.

Bizonyára a diétáddal függ össze.

A sör mondjuk telíthet is, nem azt ittál véletlenül?


Másik: Hogy került a kérdés a Család témába? Mert van Étel-ital rovat, Fogyókúra, Egészség, ezekbe jobban illett volna. :)

2012. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Heartbreaker válasza:
63%
Mázlista vagy azthiszem! Berughatsz anélkül hogy utána tele ennéd magad és meghíznál. Bárcsak velem is így lenne. Talán akkor nem kéne minden házibuliba nekem külön kaját csinálni. :D
2012. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon elhízni nem hízna el a kérdező pár hajnali evéstől sem, mert azt írja, sportol, mozog is mellette. :)
2012. aug. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem most a héten elment,mert olyan rosszul voltam.Ha viszont nincs bajom,akkor eszek.Viszont ez most jót tett hogy a héten szinte nem ettem semmit,mert nagy volt a hasam.
2012. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

úgy került bele, hogy épp most is a bepiáltam:D

amúgy sörtől, felestől, martinitől mindentől elmegy az étvágyam, tökmindegy...de akkor lennék tényleg szerencsés, ha piálás nélkül menne a diétám saját erőből:)

2012. aug. 9. 18:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért remélem tudod, hogy az alkoholos italokban rohadt sok a kalória.

Mellesleg nagyon kemény lehet a diéta ha piálsz mellette...

2012. aug. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
persze, hogy tudom, de ha csak ezt iszom, még így is kevesebbet viszek be, mintha ennék. A sporton való részvételt persze ez jócskán visszaveti. Főként csak az esti órákban segít, mikor már nem tudnám tartani a 6 óra utáni szénhidrát megvonósdit.
2012. aug. 10. 12:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen 6óra utáni szénhidrát megvonósdi? Neked milyen diétád van?
2012. aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!