Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nincs étvágyam?

Miért nincs étvágyam?

Figyelt kérdés

Lassan 1 hete alig eszek, jó elvagyok pár falat görögdinnyével, de azért eszek, mert nem akarom, hogy lelassuljon az anyagcserém..

De mivel erőltetem magamba, rosszul is leszek utána, egyáltalán nem kívánok semmilyen kaját. Sőt, még a víz után is hányingerem van :S


17/L


2012. aug. 4. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem a melegtől. nem fontos ilyenkor a főtt étel, azt edd és annyit amit kívánsz. hidd el a szervezeted tudja hogy mi kell neki :)
2012. aug. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van itthon klíma, nem megy egész nap, mert sokszor fázok. Pl este kikapcsoltam elalvás előtt kb 4 órával, és 2 takaróval + vastag zokniba kellett aludnom, mert annyira fáztam. A húgom szerint meg nagyon meleg volt :/
2012. aug. 4. 20:42
 3/7 A kérdező kommentje:
És nem hiszem, hogy beteg lennék, mert már kb 2-3 hete van ez, hogy fázok..
2012. aug. 4. 20:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálj lúgos ételt enni.
2012. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hány kiló vagy?

ez nem igazán normális, mert nagyon melegek az éjszakák a nappalok meg pláne. oké hogy van klíma de attól meg nem szabadna ennyire fázni

2012. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy idegi eredetű a problémád? nem érzel feszültséget gyomortájékon, vagy a mellkasodban? Gyomorideget, vagy hasonlót?
2012. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

94 kg vagyok. Fogyózok, de nem eszek annyira keveset, hogy fázzak. Napi 1400 kcal-t eszek már kb 1,5 éve, és eddig sosem fáztam.


Nincs gyomoridegem meg semmi ilyesmi.

2012. aug. 5. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!