Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ma egész nap kellemetlen...

Ma egész nap kellemetlen keserű ízt éreztem a számban, és még most is. Mitől lehet, hogy lehetne ellene tenni?

Figyelt kérdés
Ma reggel lementem reggelizni mert nagyon éhes voltam. Már lent voltam és elkezdtem érezni nagyon rossz keserű ízt a torkomban. Akkor szokott ilyen lenni amikor elrontom a gyomrom, de most a semmiből lett ilyen érzésem a torkomban. gyorsan ettem valamit hogy azt érezzem és ne a kellemetlen ízt. aztán fogatmostam, leültem tv-t nézni és 1 óra múlva megint éreztem. bekaptam egy strepsils-t mert 1 hete majdnem minden reggel kicsit kapar a torkom mert nyitott ablak mellet alszom és arra gyanakodtam hogy talán az lehet. ebét után egyfolytában érzem, igaz kevésbé mint reggel de érzem. mitől lehet? utána olvastam és esetlen gyomorsav miatt. nekem nem fehér a nyelvem. mit tegyek ha ez igaz lesz, hogy a gyomorsav miatt van? ha nem akkor mitől? kérlek segítsetek mert egyébként emetfóbiás is vagyok és utálom ha a gyomrommal van valami.

2012. aug. 8. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen, amikor előjött a refluxom, pár hónap gyógyszerszedés után elmúlt, de lehet gennyes mandulától, vagy rossz fogtól is, menj el az orvoshoz.
2012. aug. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!