Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nehéz az első hánytatás?

Miért nehéz az első hánytatás?

Figyelt kérdés
A tv-ben volt egy müsor a bulimiásokról de nem tudtam végignézni és nem tudtam meg hogy miért olyan nehéz az első hánytatás.Az egyik barátnőm most "gyógyult" meg ha mondhatjuk de nem szeret erről beszélni így nem is kérdeztem tőle semmit.
2012. aug. 8. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
mert "be kell gyakorolni" a technikáját. aki nem jártas a dologban sokáig kapirgálhatja a torkát akkor sem biztos h összejön. na meg az értelmesebbje undorodik a hányástól, hiszen hányni csak betegen szoktunk, az nem jó dolog
2012. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
először a suliban csináltam, kicsit fura volt, én fogtam egy tollat és azzal, próbáltam, eleinte nem sikerült, mert nem dugtam le eléggé a torkomon, féltem, h mitől azt nem tudom....de sokadik próbálkozásra sikerült, miután kijött belőlem rohadtul fájt a gyomrom, bár gondolom ez nem meglepő, és utána folyamatosan az az érzésem volt, h megint hányni fogok....14L
2012. aug. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem az első a nehéz, úgy általában: ha túl sok szilárdat eszel, és nem iszol rá, mindegyik az.


A kaja rohadtul tud fájni, mikor kijön, mert "száraz". A jégkrém, folyadék simán jön, ohne fájdalom.


De az elhatározás is... az okés, hogy telizabálod magad, de ott állsz a klotyó felett, és benned van, hogy akarom én? És amíg ez motoszkál, addig bizony szr, mert ágálsz ellene. Mikor eldöntötted, hogy igen, most hányni akarok, egyszerű(bb), hisz ellazulsz, csak arra koncentrálsz...


Ha kérdésed van, tedd fel nyugodtan.

2012. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!