Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Zománcozott lábos kérdés,...

Zománcozott lábos kérdés, zománchiba? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék vásárolni zománcozott lábost, de valahogy mindegyikbe látni pici fekete pöttyöt a zománcban ami nem jön le, ha a körmömmel megpiszkálom. Érezni is, hogy ott van valami, akkor az hiba?

Szép edények vannak, belül fehér zománcosat néztem, csak mikor megvettem volna jól átnézetm és azon nagyon rikított, körömmel megpiszkálva meg érezni, hogy ott van valami és nem jön le.


2012. aug. 6. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Az nem zománchiba, bátran megveheted. Amikor zománcozzák az edényt azon a ponton azért nem éri a zománc, mert ott van rögzítve. (gondolom én)
2012. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

változó, hogy hol találtam benne olyan pöttyöt, nem pont a közepén, gondolom ott rögzítenék, ha amiatt lenne, de érezni is körömmel, hogy ott nincs a fehér réteg.

Keressek hagyományos piros fazekat aminek fekete szürke foltos belseje, mi? :D azon nem látszana :D

2012. aug. 6. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!