Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért korog folyton a gyomrom?

Miért korog folyton a gyomrom?

Figyelt kérdés

Evés után 5-10 perc elteltével kihallatszik belőlem az emésztés(nagyon hangosan), 30-60 perccel már újra éhesnek érzem magam.

Néha nem is vagyok éhes, de mégis "korog a gyomrom".

Vagy éjjel arra ébredek, hogy hányingerem van és közben olyan érzésem van, hogy éhes vagyok.

Vagy van olyan, hogy csak a szám éhes, de a hasam nem.

Ha ilyenkor eszek, akkor azzal küzdök, hogy ne hogy visszajöjjön.

(nem eszem túl magam és 3x eszek egy nap, 50kg vagyok)



2012. aug. 3. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy kérdéssel kezdek, de miket szoktál enni?!
2012. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pl.: Levest, húst, néha tésztát. Felvágottak, májkrém, vizet iszom. Zöldségekből paradicsom, paprika, hagyma, uborka.
2012. aug. 4. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy egy hétig reggelire zabkását eszel, tízóraira tojást valami teljes kiőrlésű lisztből készült pékáruval, ebédre csirkemellet vagy valami más sovány húst (akár tengeri halat, ami nem feltétlenül sovány, de a zsírtartalma jó zsírokból áll) barna rizzsel és hozzá brokkolival, uzsonnára ha van kedved enni, a felsoroltak közül egyél még egyszer valamelyikből, ha nincs kedved, akkor csipegess földimogyorót (sótlant vegyél és te sózd be tengeri sóval vagy nézd meg, hogy milyen sóval készült), vacsira pedig a legjobb tengeri hal lenne zöldséggel, de a csirkemell is kiváló választás. Ha kipróbáltad, várom az eredményt. ui.: a leves, a felvágottak és társai szemét kaják, az embernek nincs szüksége rájuk.
2012. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!