Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem akarok enni! (? )

Nem akarok enni! (? )

Figyelt kérdés
Evészavaros vagyok vagy is bulimiás és a szüleim rájöttek én pedig nem akarok enni,mert nem szeretném kihányni de belém erőltetik ezért muszáj hánynom. Valaki! Mit tegyek? Valami ötlet?Vigyem be a szobámba a kaját és öntsem ki? HELP!
2012. aug. 2. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem, kérj segítséget. Keressetek fel egy szakembert.
2012. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy mit csinálsz, nem fogsz sokáig élni. Ezt a kis időt meg bírd ki valahogy.
2012. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ági8405:


Voltam múlthéten egy pszichiátrián mert depressziós vagyok de semmivel sem lett jobb és nem megy! Ez köszönhető a kedves embereknek akik 7 évig egyfolytában csúfoltak.

2012. aug. 2. 23:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért csúfoltak?
2012. aug. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mint mindenhol az én sulimban is vannak ilyen beképzelt k*rvák és hát "Hogy nézel ki?Csúnya vagy.Kövér vagy..." És már teljesen elhittem,hogy egy senki vagyok. Nagyon sokszor próbáltam meg már öngyilkos lenni.
2012. aug. 2. 23:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is, kérdező. Ugyanez a története az én "étkezési szokásaimnak" is.
2012. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egy alakalommal nem is lehet meggyógyulni. Ez minimum hónapok de van hogy évek kezelése alatt sikerül csak..... Könyörgöm senki ne várjon már csodát egy alkalomtól.....
2012. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. napi 24 órás elfoglaltság, hogy ne tudj ezen agyalni (tudom, mit beszélek!)

2. befeküdni egy pszichiátriára, ott figyelnének rád, nem erőltetnék a kaját, és megakadályoznák, hogy kihányd


De amíg így ellenállsz... hát maximum belehalsz. Kapj a fejedhez, próbálj olyan dolgot találni, amiben sikeres vagy (sport, olvasás, írás, ének, zene, munka), ez önbizalmat ad, és lefoglal annyira, hogy ne foglalkozhass a kajazavaroddal.

2012. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom,hogy kéne valami elfoglaltság és a pszichiátrián is mondták h van értékem mert táncos szeretnék lenni vagy fotós vagy esetleg író de ezek az emberek annyit bántottak már,hogy egy senkinek érzem magam.Mindenki mondja h hagyjam abba,mert már egy csomót fogytam és így vagyok csinos de az evészavarral ez a baj,hogy sosem elég.
2012. aug. 4. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!