Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnék el hájasodni?

Hogy tudnék el hájasodni?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok

2012. júl. 30. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért akarsz hájasodni?
2012. júl. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi van???? mi az hogy elhájasodni???
2012. júl. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én is szívesen növesztenék zsírpárnákat, csak azt tudom tanácsolni, hogy azért ne egyél össze minden egészségtelen dolgot, mert sovány embernek is lehet vészesen magas koleszterin szintje. Remélem valaki tudja a kérdésedre a választ, én már nagyon szeretnék utánajárni.
2012. júl. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minel kevesebbszer egyel naponta, max 3x. A legjobb, ha a reggelit ki tudod hagyni, es masik ket kajalasnal nagy adagokat eszel, igy kenyszeritve a tested, hogy raktarozzon. A celod elerese erdekeben a kovetkezo kajak lehetnek elonyosek:

- Zsiros voros husok - tarja, karaj, szalonna

- Mindenfele allati zsir, a disznoe a legjobb, de a liba/ruca sem megvetendo. Kenyerre kenve hagymaval isteni! ;)

- Sok-sok feher liszt - peksutemenyek, bonusz ha a peksutemenyben lekvar vagy bacon van.

- Olajban, feher liszttel rantott dolgok.

- Cukor, edessegek, olajos magvak (kesudio, pisztacia a legjobb, mogyoro, napraforgomag sem rossz). Sukros, szensavas uditok.

- Banan.

- Zsiros tej, turo, cukros joghurt.

- Alkohol - noigen, ezzel konnyu atesni a lo tulso oldalara :), de pl. a sor sokat hasznal, napi 3-4 nem veszes a hizokura idejen. Jo lenne minket kajalas utan bevagni 2-2-t!

- Chipszek, gyorsettermi kaja.


Minimalizald a testmozgast, ha eddig sokat gyalogoltal, utazz busszal/autoval ha van, ha muszaj gyalogolnod, igyekezz minel kisebb tempot elerni! A legjobb lenne, ha egesz nap otthon tudnal ulni pl. egy fotelben. Az unalom eluzesere ajanlom a tevezest, olvasast, internetezest.


Remelem segithettem! :)

2012. júl. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jabocs, most latom, hogy csak 17 vagy, az alkohol felejtos!
2012. júl. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!