Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért keveri össze az emberek...

Miért keveri össze az emberek 99%-a a sörhast a hason levő hájjal?

Figyelt kérdés

Olvasom a rengeteg cikket hogy mit tegyünk sörhas ellen,meg a hason levő úszógumi eltüntetése érdekében...

Miért írják a diétát mindkettőhöz,amikor a sörhasra nem igaz,hiszen a sörhas az nem zsír hanem gyomor kitágulás... Erre mi az ellenszer?


2012. júl. 28. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Gyomor kitágulása, az:D

Ugyanolyan zsír, azért kötik sokan a sörhöz, mert a sörben rengeteg energia van, ami hizlal, tovább utána baromi éhes vagy. Sört általában este isznak, aztán éhesen nem tudnak aludni és bekajálnak éjszakára.

A gyomor képes tágulni, de nem a végtelenségig, ezt te sem gondolhatod komolyan, az ugyanolyan zsír, mint az összes többi, semmi különbség.

2012. júl. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennyit tudsz, hülye kérdést írsz ki, aztán személyeskedsz, még ekkora nyomikat...
2012. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Újabb elhízott disznó, aki azzal védekezik, hogy az csak hasfal :D
2012. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Életem, te ezzel a stílussal mire vitted az életben úgy mégis? A sörhast a szervek között, mélyen lerakódott zsír okozza (kombinálva a teljesen edzetlen, renyhe hasizommal), ami sokkal veszélyesebb, mint a bőr alatt zsír. Az etióp gyerekeknek pedig az éhezés miatt felpuffad a hasuk, azt ne keverjük ide, mindenki látja a különbséget a zsíros és a puffadt has között.
2012. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Te hol olvastál ekkora baromságot?

A sörhas is zsír. Csak viscerális, a szervek között elhelyezkedő zsír. Ezzel szemben a nőies típusú úszógumi az a bőr alatt található subcután zsír.

Te tényleg azt hisze, hogy a gyomor tágul ki, és az nyomja ki a hasat? Atyavilág. Linkelj már egy tudományos cikket erről. Jah, hogy nem tudsz, mert baromság??


Az éhező gyerekeknek meg ascitese van. Azaz tele van folyadékkal a hasüregük. Aminek az az oka, hogy kevés fehérjét esznek, kevés lesz a vérükben a fehérje, és emiatt ödéma alakul ki.

2012. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy szervek között? Amúgy te vagy az én emberem,látom te vágod.Szóval? Bővebben írj nekem erről
2012. júl. 28. 21:16
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként testépítő vagyok,elég jó fizikummal és testfelépítéssel,csak az a bajom hogy kicsit sör hasam van,de am kicsit furán fog hangzani de kockás a hasam a felső négy kocka látszik,de lentebb zsíros úszógumim van és ki van nyomódva a hasam ha nem húzom be,tehát,behúzott hassal élek,mert szégyenlem.Milyen csúnya már,izmos vagyok sportos testalkatú de sörhasam van annak ellenére hogy vékony típus voltam,vagyok ha úgy vesszük.
2012. júl. 28. 21:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Rossz a genetikád, szálkásító diéta és majd eltűnik, csak többre vinnéd, ha az agyadat és a stílusodat palléroznád, nem a tested.
2012. júl. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A testépítéshez mi is kell?Elég sok étel amihez gyomor is kell hogy megemészd plusz különféle szerek amik puffadást okoznak mert rengeteg folyadék kell hogy fel tudjanak szívódni ehhez se árt ha a hasad ki tud tágulni megfelelő méretre.A sörhas meg azért hívjuk sörhasnak mer sörös hordó formája van.Ahogy az úszógumi hasat is azért hívjuk annak mert úszógumira emlékeztet.Az hogy szálkás a külső izomzatod nem jelenti azt hogy belül is annak kell legyél mert lehet rugalmasnak kell lenni a gyomrodnak és kell a hely hogy mozoghasson.Lehet egyszerű genetika hogy ilyen vagy de lehet hibás edzéstől is vagy bőséges étkezésektől :) De nem vagyok orvos meg gyógytornász se úgyhogy..
2012. júl. 29. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!