Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért támogatják az emberek a...

Miért támogatják az emberek a mekdonáldot, miért eszik azt a szennyes kaját?

Figyelt kérdés
Pont a fiatalok szervezetét kell tönkretenni?

2012. júl. 11. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért csinálnak az emberek egy csomó mindent, ami nem kimondottan egészséges? Hát azért, mert jól esik. Egyébként a mekis kaja önmagában nem káros. A mértéktelenség és az egyoldalúság a káros.
2012. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert finom. És ha az ember nem mértéktelenül eszi, semmi baja nem lesz tőle.
2012. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Azért nem a meki a leginkább szemét kaja. Akkor már inkább a különböző parizerek, margarinok meg májkrémek, chipsek, energiaitalok, kólák.
2012. júl. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A finomság zászlaját lengetve tartunk ott ahol. Mert az íz elvakitja az embereket, és a gyártók ezt kihasználják. Barátaim, nézzetek valami hasznosat, ne csak az RTL-t.


http://www.youtube.com/watch?v=_yJ-Jkcaamo&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=4MSPFFglSgE

2012. júl. 12. 00:23
 5/11 anonim ***** válasza:

Mert finomak a sok ízfokozótól.

Akit érdekel a téma: http://www.youtube.com/watch?v=U1NPXmFzxtg

2012. júl. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mint már írtuk páran: mértékletesség. Mindenben. És nincs gond. AKi meg hülye, az haljon meg, ilyen egyszerű.
2012. júl. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én csak hambit szoktam enni és tuti nincs benne semmi ízfokozó, mert leginkább semmi íze.
2012. júl. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves "barátom", első vagyok, nem nézek rtl klubot (sem), de kedves a feltételezésed. Azt meg hadd döntsem már el én magam, hogy nekem mi az, ami ízlik. Pláne úgy, hogy évente jó ha 2-3 alkalommal támad gusztusom egy mekizésre. Bár az még mindig érthetetlen, hogy pontosan mi is az a mekis kajában, ami olyan borzasztóan ártalmas lenne normál mértékben. A hús? A zsemle? A zöldségek? Vagy mi a fene?
2012. júl. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mindenki úgy odavan ettől a mekis kajától (én szmély szerint néha néha eszek de akkor is inkább a fagyit) de nézz körül az alapvető élelmiszereknél is.

virsli, párizsi, felvágottak, zacskósleves, öntetek, porok, kész konzervek, mindenféle konzerv, májkrém, instant teák, kávék, tejporok, üdítők, tartós kenyerek, nápolyik, chipsek, sós magvak, margarin, gyümölcsös tejek, joghurtok, túró és tejsnack stb

ezek se annyira egészségesek szerintem mégis eszed( a lakossággal együtt)

itt nem a meki meg akármi a probléma, hanem hogy a mai fiatal chips+kóla+hambi+gyros+pizzán nő fel közben meg tv, számítógép

nem csak a meki, ennyi erővel a kifőzdék, kfc, burger king, gyrosos, és az összes gyorskajáldára lehet mondani beleértve a piaci sajtos-tejfölös lángosost és a strandi kürtös, gofris árusító helyeket is

őszintén ha kimész egy strandra salátát kérsz grillezett hússal? nem eszel meg egy fagyit vagy egy palacsintát a haverokkal?

2012. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha nem veszed meg az adalékgazdag termékeket, akkor a gyártó se fogja gyártani. Amíg viszont látja, hogy te mindenféle szart megveszel, akkor elkezd kisérlétezni vele, hogyan teheti az ételt még szarabbá és olcsóbbá, hogy profitáljon vele. Persze azért az izre mindig oda figyel, de íz nem egyenlő hasznos tápanyag/ár-értékkel. Még ha nem is tudod elkerülni az adalékanyagokat, legalább a hazait vedd meg, vagy menny ki a piacra, és ne a távol-keleti,meg amerikai fenese tudja honnan származó termékeket, amelyeket 1000 km-en át utaztatnak. Minőségi ételt akármelyik gyártó gyárthat, de amig látja hogy a szarabbal is beéri a jónép, addig nem fogja. A tulajok jót röhögnek mások hülyeségén. Azért tolják sokan a sok hulladékheggyel megrakott kosaraikat a kasszához,minden héten, mert értéktelen szart vesznek,kicsit többet fizetnének, fele annyi minőségi ételért, és kétszer tovább birná. Ráadásul van 1000 féle termék, aminek 70%-a ugyanaz az alapanyag. Csak meg kell nézni,hogy a legtöbb felvágott tápanyagtartalma szinte azonos,mégis óriási árak vannak közöttük. Sorstársak,ti bizony az ízt fizetitek meg, amitől a szervezet éhendöglene,mert a tápanyagon vana a hangsúly. Gyerekkoromban a virsli még virsli volt,nem főtt szét,nem nőtt meg, a mostaniak meg 3*-ra dagadnak, szétfoszlanak a sok szójától,meg térfogat növelőtől. Ide jutott a társadalom, és még eljön a folyékony virslik időszaka is ha továbbra is támogatjuk a gyártók profitéhségét.
2012. júl. 13. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!