Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha fogyókúrázom mind1, hogy...

Ha fogyókúrázom mind1, hogy mit eszem csak keveset és tornázzak?

Figyelt kérdés

2012. júl. 19. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Qrvara nem mindegy, hogy mit es mikor...
2012. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát én se arra gondoltam,hogy jó zsíros kalóriával teli cuccok meg este 10kor -.-"
2012. júl. 19. 15:43
 3/6 anonim ***** válasza:
nem mindegy hogy mit eszel (kell a megfelelő mennyiségű fehérje szénhidrát zsír és rost), az se hogy mikor és az se hogy mennyit. és az se hogy mennyit és mit sportolsz. semmi nem mindegy.
2012. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha ennyire értessz hozzá,akkor mért nem írod pontosabban pl egy olyan étrendet,hogy tudjak viszonyítani?amúgy próbálok úgy enni,hogy mindenből legyen egy kicsi a szervezetemben :) ja és Norbi duci tréningezek egy nap 2szer,3szor :)
2012. júl. 19. 15:56
 5/6 anonim ***** válasza:

nemtudom mi az a Norbi duci tréning, de Norbiról megvan a véleményem, ami nem jó. népvakítás.

leírom én hogyan javaslom a fogyást.

napi 3g/testtömegkg fehérje és 2-3g/testtömegkg szénhidrát kell.

fehérje bevitelre használj: csirkemell, pulykamell, tonhal, sovány túró, cottage cheese.

szénhidrát bevitelre: zabpehely, rizs, krumpli, puffasztott rizs, teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér.

zsír bevitelre: omega3, lenmagolaj

multivitamint szedjél minden reggel és miden kajáláshoz amihez lehet egyél zöldséget.

edzés: heti 3-4x 40-60perc aerob edzés (kocogás, biciklizés) vagy reggel éhgyomorra vagy este lefekvés előtt.

ha emellé még beiktatsz súlyzós edzést is akkor izmot is szedsz fel szóval formásabb is leszel.

2012. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hús, hal, tojás, túró-cottage cheese, író, joghurt/kefír/tej

zöldség, hüvelyesek, gyümölcs, teljes kiőrlésű gabona, krumpli, rizs/köles, zabpehely

olajos magvak

zöldségből mehet sok, hús, halból is mehet picit több, kevesebb szénhidrát

elkészítésnél főzést, párolást, grillezést vegyétek alapul

fehér liszt, cukor, édesség, péksütik, chipseket kerülni és az instant porokat, készételeket is

nagyon sok a friss zöldség, gyümölcs és most az áruk is jól, kezdjetek télre is tartalékolni amikor a paprika 800-1000ft/kilo mert így nem fogyókúrát hanem életmódot kell váltani, és nem lesz kifogás hogy drága a zöldség nem bírjuk megvenni (ez nem neked szólt, csak ide írtam, de gondoljatok a télre, csak jótanács mindenkuinek)

2012. júl. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!