Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék hízni, de nincs...

Szketmen kérdése:

Szeretnék hízni, de nincs étvágyam és napi csak 2-3-szor tudok enni de akkor se valami sokat. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Pedig a testépítést is űzőm már lassan 1 éve, 174 cm 60 kg vagyok. És hiába edzek iszonyat keményen, akkor se szokott étvágyam lenni :/ Lehet belül van valami baj a szervezetemben? Vagy nincs olyan dolog amivel megtudnám nyomni egy kicsit a táplálkozásom, szóval hogy többet tudjak enni?
2012. júl. 12. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden étkezés előtt igyál meg fél deciliter házipálinkát.
2012. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet valami komoly betegseg is.


Miket szoktal enni, figyelsz a feherje/senhidrat mennyisegre? A neten "etvagyfokozo"-ra keresve talalsz par javaslatot!

2012. júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát leginkább ilyen szénhidrátos kajákat, hogy ugye hízzak szóval zabpehely, csirkemell filé, rizs, zöldségeket
2012. júl. 12. 16:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Komolyan, miért szivat engem mindenki ilyen kérdésekkel? Jajj, nincs étvágyam, pedig akarok enni... Akkor EGYÉL! Mi olyan nehéz azon? Nem vagy anorexiás, hogy képtelen legyél enni. Sőt, mivel még ők is ráveszik magukat előbb-utóbb, nehogymár egy nagy testépítő férfi ilyen nyomorult legyen...
2012. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudod az a nehéz, hogy hiába tömöm magamba a sok kaját semmit nem hízok, sőt nem is itt van a baj, azzal van baj hogy nincs nagyon étvágyam. Meg ha eszek, olyan mint ha kiakarnám öklendezni a kaját szóval nem kívánom! de pedig éhes vagyok, de valahogy ez van
2012. júl. 12. 18:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Rendben, bocsi a kifakadásomért. Stresszes nem vagy?
2012. júl. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem probléma, megértem a te eseted is. Nem vagyok stresszes sem.
2012. júl. 12. 19:09
 8/9 anonim ***** válasza:
És az nem lehetséges, hogy olyan ételeket próbálsz enni, amiket nem kívánsz? Vagy tényleg valami lelki probléma. Több tippem nincs, vagyis hát ott vannak persze a betegségek még.
2012. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

turbózd fel

írtad a zabpelyhet-méz, túró, tej, aszalt gyümölcs, kefír, joghurt, gyümölcs, olajos mag


csirkemell sajttal, tejföllel, mézes-mustáros, édes-savanyúan, gyümölccsel töltve stb


rizs-kukoricás, párolt lencsés, zöldborsós, babos

2012. aug. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!