Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek hizlal- e az ha...

Szerintetek hizlal- e az ha sok tojast eszek? (pld omlett. Ijesmi. )

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Omg. Egy mondatban 7 helyesírási hiba. Szerinted így ki fog komolyan venni? A tojás fehérjeforrás, és bár nem a legjobb, de szerintem nyugodtam fogyaszthatod, persze csak mértékkel, mint minden mást is.
2012. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel hozzá kenyeret, kb. annyit eszel, amennyit akarsz. Az omlettben már azért van fehér liszt, az hizlal.
2012. júl. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elsonek ..:D ha az a problem , hogy nem ekezettel irok, viseld el ..:) erdelyi vagyok:)
2012. júl. 10. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintetek hizlal-e, ha sok tojást eszek? (pl.: omlett, ilyesmi) Nos, még mindig maradt 5 darab helyesírási hiba, és a szintaxis se valami fényes. Mindezt azért írtam le, mert ez nekem (és szerintem a legtöbb embernek is) úgy jön le, hogy idedobtál elénk egy rosszul szerkesztett kérdést, és elvárod, hogy a legreálisabb választ kapd. Ez így nem nyert.
2012. júl. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gyakor ***** válasza:

Én meg pont lesz*rom, hogy ki mennyi helyesírási hibát ejt. Ha akarok, akkor én is tudok helyesen, írni, de mivel nem nyelvtan órán ülünk, ezért szvsz elfogadható, ha egy-egy baki becsúszik. Másrészt meg nem arról kell megítélni az embereket, hogy "o" betűt nyom az "ó" helyett. A helyesírásától függetlenül ugyanúgy szüksége van válaszra, szóval a válaszom:

Nem lehet így megmondani. Az egész attól függ, hogy több, vagy kevesebb energiát viszel be, nap mint nap, mint amennyit elfogyasztasz. Ha marékszámra eszel tojást, meg gondolom mást is ezen kívül, keveset mozogsz, és sokáig csinálod ezt, akkor ja, van rá esély, hogy elhízol,.

2012. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, a kritikakat ish , megigerem jobban fogok vigyazni :) csak te erted..:D
2012. júl. 11. 13:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!