Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan érdemes több napos...

Hogyan érdemes több napos léböjtöt tartani, ha a drága gyümölcsöket és zöldségek nagy részét nem tudom megfizetni? Csak gyógyteákkal? Milyenekkel?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 23:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Annak szerinted van értelme, hogy pár napig csak teázol, aztán megint eszed tovább a sok szutykot?

Csak fogysz tőle pár kilót és ennyi, 2 nap alatt visszaszeded, mit értél el?

Ettől kevesebb lett benned a méreganyag? Hát nagyon el vagy tévedve...

Annyit érsz el, hogy kiéhezteted a tested, másra nem jó, inkább rendszeresen egyél növényeket, ne csak pár napig.

2012. júl. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem lefogyni akarok, hanem egy picit kipucolni magam, mert nagyon fáradékony vagyok.
2012. júl. 9. 11:54
 3/14 anonim ***** válasza:
Kipucolni magad? Hidd el, hogy a veséd és a májad annyira tisztán tart belül, amennyire csak lehet. Ha fáradékony vagy, egyél magnéziumot, a teától nem leszel jobban.
2012. júl. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyébként ennék én gyümölcsöt, ha futna rá. Jobbára krumplistésztán és hasonlókon élünk, nem épp kellemes. Szezonban pár szem barackot, narancsot veszek, de az sem sok. Ezért keresek valami megoldást.
2012. júl. 9. 12:22
 5/14 Gyakor ***** válasza:
az első jol mondja, semmi szükség ilyen méregtelenítős butaságokra, legtöbbje csak a néphülyítésre való. Ha fáradékony vagy, sztem lehet, hogy egy sima multivitamin tabi naponta 1x megtenné a hatását. ki lehet hozni kb 20-30 ft/nap-ra, nem olyan vészes az ára.
2012. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szedj vitamint, és kezd el sportolni, rögtön megolja a gondod!
2012. júl. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

léböjt kúra alatt csak folyadékot vihetsz be a szervezetedbe, nem kell hozzá gyümölcs.

általában félévente egyszer egészséges csinálni, mert tényleg méregteleníti a szervezetet.

legyen 1-2 'felvezető' nap amikor rizst, csirkét, joghurtot és hasonló könnyű ételeket eszel.

utána 4-6 napig csak gyógyteák és víz. a csalántea meg a citromfű tea jó, ráadásul kb 300-400 ft egy dobozzal. Tovább ne csináld mert egészségtelen

ha vége a kúrának akkor utána is legyen pár nap amikor keveset eszel, hogy a szervezeted visszaszokjon.

Amúgy készülj fel rá hogy az első két nap fájni fog a fejed meg nagyon éhes leszel de a harmadik napra általában ez elmúlik :)

2012. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm! ízesítetlen gyümölcsteát lehet fogyasztani?
2012. júl. 31. 15:32
 9/14 anonim ***** válasza:
Ennek annyi értelme lesz, hogy kiüríted a glikogénraktáraidat, megterheled a szervezeted, mert a vércukrodat szinten kell tartani, fogysz 3-4 kgt- amit 2 nap alatt vissza is szedsz és ennyi, semmi méreganyag nem fog távozni a testedből.
2012. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
erről még nem hallottam a csalántea meg a citromfű méregtelenítő hatású azért ezeket ajánlják főként
2012. júl. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!