Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Növekedési hormon serkentő...

Növekedési hormon serkentő szerek hatnak?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok pont 1 hónapja lettem majdnem, csak az a baj, hogy az anyám 163cm és még ezen kívül 3db nagyszülőm volt 170cm alatt, 1 nagypapám volt csak 186cm, apukám is csak 173cm. Jelenleg 174cm magas vagyok és az előző felsorolt értékek alapján akár nem is növök nagyobbra. Egy növekedési hormon serkentő szert fogok szedni, csak nem tudom, hogy ez tényleg hat, vagy csak hülyeség. Ha van itt olyan aki szed ilyet és van hozzá tapasztalata vagy ért hozzá vagy akár a kárait is tudja kérem írja le.

2012. júl. 1. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Orvos írta fel? Ha nem, akkor ne szedd. Én orvos által írt hormonokat sem mernék beszedni,mert az orvosok a 300 hormonból csak a felét ismerik. Ha belenyúlnak az egyikbe, nem lehet tudni, milyen folyamatokat indít el.


Viszont, az ember mindig magasabbra nő mint a szülei. A sok mozgás, a minőségi ételek és a sok alvástól nőnek az emberek.


A minőségi kaja, nem a sok nasi, chips, csoki, sült krumpli, hamburger, hanem a hús, a főzelék, a gyümölcs, zöldség.


Pl-ul a kosarazás, kézilabda stb sportok segítenek nyúlni, nőni.

2012. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem akarok beleszólni, de szerintem ne szedj ilyeneket:S inkább legyél kisebb, mint hogy azoktól a serkentő szerektől bajod legyen...

ahogy már írták, étkezz egészségesen, kosarazz vagy ilyenek, attól is lehet nőni...sőt, még nagyon fiatal vagy, nőni fogsz tuti:)

most gondolj bele...csak azért kockáztatnál, hogy magasabb legyél, és még lehet, hogy nem is használ...

szerintem ne használd:)

2012. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
na és ha most 174 vagy, akkor már tuti, hogy magasabb leszel...szóval ne kockáztass:)
2012. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Használt neked a növekedési hormon serkentő?
2013. okt. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül nem kezdtem el szedni, hülyeség az egész, a serkentő táplálékkiegészítők azok a természetes termelést akkor tudják növelni, ha az még nem éri el a maximum szintet. Egy bizonyos szint után nem növeli, csontnövekedést pedig nem okoz.
2013. nov. 22. 00:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!