Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A növekedési hormon serkentőkt...

A növekedési hormon serkentőktől valóban magasabb lehetek?

Figyelt kérdés

17 éves leszek és igen alacsony srác vagyok.Nemrég röngeneztek meg(2hónapja) és azt mondták,hogy még nyitottak a növekedési zónáim.SZüleim sem magasak ezért tisztában vagyok azzal,hogy normális körülmények között már nem nőhetek sokat,de ennek ellenére mindent megszeretnék tenni pár plus centiért.

Tudom,törődjek bele,nekem ezt dobta a gép,de nagyonsok hátránnyal jár ez a kis testméret :(


U.i: budybuilder boltokban láttam GH surge,GH max,GH stak -ra gondolok + Glutamin is hat erre ha jól olvastam.



2012. jún. 26. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha orvos előír és nyitottak a csontoknál a helyek az bizony megnöveli az embert, de ezt kiskorban szokták neked lehet nem írják elő.
2012. jún. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt csak akkor írják fel ha kevés HGH-t termel a testem...nekem erröl szó sincs én csak alacsony géneket örököltem. :(
2012. jún. 26. 19:48
 3/3 anonim válasza:
Kosarasok is szedik ezeket szerinted miért van pár 2 méter fölött? Ezeket nyugodtan szedheted, sőt én is szedni fogom + cm-ért. 15 vagyok 174cm és még én is nőni akarok, de nekem is a gének tovább nem fogják enegdni, ugyhogy ugyanazon az úton járunk. Ez csak a belső termelést serkenti, úgyhogy még a hormon rendszerednek sem lesz semmi baja.
2012. jún. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!