Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől van hogy amikor felállok...

Mitől van hogy amikor felállok egy idő után, akkor megszédülök? Régen is volt ilyen nálam de most megint előjött. Pedig eszek eleget és sovány sem vagyok.

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez így jó. Vérnyomás miatt van.
2012. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lassan állj fel, ne hirtelen. Ilyenkor felmegy a vérnyomásod, és azért szédülsz meg.
2012. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem alacsony vérnyomásom van és ettől szédelgek. pláne ebben a nagy melegben. mikro felállsz, csak szép lassan állj fel, semmi hirtelen mozdulat. Méresd meg a vérnyomásod, ha alacsony akkor megvan a baj forrása.
2012. jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kevés a folyadékbevitel. én is voltam így, ráadásul 2szer már el is ájultam. Alacsony vérnyomás az oka, és még a folyadék hiánya. Nem véletlenül mondják h sok vizet kell inni, főleg most, mert hamar kiizzadod...
2012. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!