Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A béres csepp hízlal? Aki...

A béres csepp hízlal? Aki kipróbálta már mi a tapasztalatai?

Figyelt kérdés

Hízni szeretnék és halottam erről.


Köszönöm előre is a válaszokat :)


2012. jún. 9. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak két hétig szedtem. Nekem iszonyú hasmenést okozott, szóval én fogytam. Le is álltam vele. De volt olyan csoporttársam, aki hízott tőle, mert javította az étvágyát. Szóval ez is egyénfüggő!
2012. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem.. hát még énsem tudom mert 180 cm vagyok és 52 kg.. ://
2012. jún. 9. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Erősít, a legyengül, lesoványodott, beteg embereket roborálja. Vagyis aki nagyon vékony nehezen, de megindul a hízás, a kövér ember mindentől meghízik nyugi, úgy hogy az ne szedje. Én sovány, sokat betegeskedő voltam és engem energiával töltött, jobb lett az állóképességem és kb. 1 év után elkezdett rám jönni egy kiló, most már 2 éve szedem és most 5 kg-nál tartok.
2012. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a csepptől hízol, hanem, hogy - állítólag - étvágyat csinál és többet eszel. Nekem nem csinált, de olyan hányingerem lett minden adag után, hogy azt hittem, ott dobom ki a taccsot.
2012. jún. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!