Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az egész napomat tönkreteszi...

Az egész napomat tönkreteszi a rendszertelen székletürítésem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Napi 3x megyek wcre, ("kisebb adagokkal")És már az egész napom ez körül forog...Barátaimmal túrázni mentünk volna tegnap a szép idő miatt, de reggel nem tudtam wc-zni, és csak vártam vártam de semmi...Lefújtam a túrát és kb 3kor sikerült. Barátomnál is mindig húzom az időt amikor átmennék hozzá, mert nem tudok wczni, ha meg igen akkor is olyan mintha nem jött volna ki az egész. (Még friss a kapcsolatunk ezért zavarna ha náluk kéne ezt elintéznem)

Mit kéne tennem? Kevesebbet enni, esetleg valami joghurt? Eddig szinte semmi sem segített!


2012. ápr. 29. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy véletlenül liszt, vagy laktóz érzékeny?
2012. ápr. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok
2012. ápr. 29. 10:42
 3/6 anonim ***** válasza:

sajnos válaszolni én sem tudok neked :(((


de velem is ez van,csak nekem mégjobb :))) ha nem tudok vmi miatt futni menni, akkor aznap nincs WC-zés sem :(


ha futok,amit csak 18 óra körül tudok minden nap megoldani,akkor vmikor futás közben jön rám, sem előtte,sem utána :((( ja,és addig úgy kell futnom,h érzem,jönne már :))) de mégsem kell :))) a hasamat pedig majd szétfeszíti :((( nagyon rossz!!!


ÉS,kb. több zöldséget (nyersen is),gyümölcsöt már nem tudok magamba tuszkolni :)))


jobbulást Neked is!hátha vki tud vmi jó ötletet mondani!

2012. ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdező.Nincsenek véletlenül olyan adottságaid hogy bármennyit eszel és nem hízol semmit?


Én ugyan ilyen vagyok.Voltam mindenféle vizsgálaton.Vérvétel meg minden egyében de minden értékem tankönyvbe illő az orvosok szerint.Pusztán gyors az anyagcserém.Édesanyám is pont ilyen és ezt valószínű örököltem.Vékony vagyok és bármennyit eszem nem hízok 1 dekát sem.Napi 2-3x van székletem nekem is.

2012. ápr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, nekem nincs ilyesmim. Átlagos testalkatúnak mondanám magam, a húgom ilyen, hogy szinte csont és bőr szegény, és bármennyit eszik nem hízik. Velem szerencsére nincs ilyen.
2012. ápr. 29. 11:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Útifű maghéj (Psyllium husk), próbáld ki:

[link]

2012. ápr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!