Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan vegyem rá?

Hogyan vegyem rá?

Figyelt kérdés
A barátnőm kicsit elhízott.Azt mondja az anti bébi miatt.Hogy vegyem rá h kezdjen el edzeni.Nem akarom megbántani.Semmi ötletem nincs h mondhatnám neki úgy h meg ne sértsem.
2012. márc. 21. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd a barátnõd rájön magától, hogy szedett fel kg-kat.
2012. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátló miatt.De ezzel nem lettem kisegítve.
2012. márc. 21. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát kérd meg rá. Mondd neki, hogy örülnél, ha kicsit edzene. Persze menj te is vele, mert az elég nagy parasztság, ha csak mondod neki, hogy menjen, te meg szarsz rá.

Ha edzéssel sem sikerül fogynia, akkor meg választhatsz, hogy melyik a fontosabb: a csinos bnőd vagy a gumi nélküli szex..

2012. márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En szerintem nagyon megbántanád, ha megmondod neki, hogy elhizott. Ne mondjál neki semmit sem. Inkább észrevétlenül vezesd bele a sportéletbe, sétáljatok sokat, csináljatok együtt tornagyakorlatokat stb.
2012. márc. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ez kvajó!


Ne mondd meg neki, mert megbántanád... a soványakat lehet a súlyukkal cseszegetni (eszel eleget? szedjál még! olyan sovány vagy! híznod kéne! az anorexia súlyos betegség,...), de a túlsúlyosnak nehogy szólj, mert szegény lelkivilága!


A fszt, mondd meg neki nyugodtan, h felszaladt rá pár kiló, és elkezdhetne sportolni. Normális stílusban, persze!

2012. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is így kell ,ettől még nem leszek bunkó.Aki meg nem tudja elviselni az igazságot az kapja be.Nem olyan csaj Ő h megsértődne.De ilyen jellegűt még nem mondtam Neki.
2012. márc. 21. 22:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!