Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Túl sovány vagyok, híznom...

Túl sovány vagyok, híznom kéne. Hogyan?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 153 cm és 45-46 kg. Pár éve majdnem 50 voltam, de volt két elég nehéz évem, és a stressz miatt lefogyatam, nem bírtam enni, és ez a helyzet még mindig fent áll. Az of-őm azt mondta, hogy ha nem hízok vissza legalább 48 kg-ra, szól szüleimnek. Nem direkt fogytam le, soha nem akartam lefogyni! Híznom kéne, próbálok minnél többet enni, de nem megy!

2012. febr. 19. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ofődnek mondd meg, hogy köszönöd a nagyfokú odafigyelést/irónia/.

Szüleid nem látják hogy túl vékony vagy?

egyébként 16 éves vagy, miért nem mész el kivizsgáltatni magad?

2012. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán a 153 cm-hez 16 éves korban nem olyan vészes az a 45-46 kg.
2012. febr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én 155 cm vagyok és 40 kiló. de nekem azért nem vették ennyire komolyan. :O

egyébként engem nem zavarna ha híznék, de én se tudok..

2012. febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elárulom, én 163-hoz vagyok 45 kiló, pedig eszek rendesen. Te akarsz hízni? :DDDDDDDDD
2012. ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 164 centi vagyok és annyi kiló mint te nekem mégsem mondta senki hogy hiznom kell vegyél az ofődnek egy.szemüveget vagy hazugyál neki...mond azt hogy 50 kg vagy... Ugyse fog lemérni,vagy?? :DD
2012. ápr. 22. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!