Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Aki genetikailag sovány az...

Aki genetikailag sovány az hogy vagy milyen étrendel bír hízni?

Figyelt kérdés
ha van bevált étrendetek le bírnátok írni vgay hogy bírnák hízni?
2012. febr. 13. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szia. én is genetikailag sovány vagyok, és adok neked egy tanácsot. ne erőltesd magadra a hízást.

én már egyszer át estem ezen. nagyon nehéz volt a kezdet, rengeteg kaját tömtem magamba, még akkor is, amikor már nem voltam éhes, de sokáig semmi nem történt, ha sikerült is felhíznom fél kilót, azt rögtön leizzadtam.

aztán, mikor végre sikerült felhíznom, csak úgy jöttek rám a plusz kilók, és kb 8 kilót híztam, kb 6-szor ettem többet, mint egy normális ember. a plusz kilókhoz nem volt hozzászokva a szervezetem, ezért folyton fájt a bokám, a hátam, nem bírtam sokáig gyalogolni, és folyton fáradt voltam. nagyon rosszul éreztem magam. már sikerült visszafogynom, és soha többé nem akarok egy dekát sem hízni, inkább leszek gebe! persze sokan szekálnak a családban is, hogy milyen sovány vagyok, de rohadtul nem érdekel.

2012. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
engem is nyaggatnak ez miatt de en inkabb a lanyok miatt akarnak hizni mert valahogy nem kell egy ilyen sovany fiu nekik te hany eves vagy?
2012. febr. 13. 19:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen ember vagyok. Ne akarj hízni - pláne más kedvéért -, mert a genetikai soványság nem véletlenül van. A csontozat, az izületeid, a hormonrendszered, meg egy csomó szerved finoman összehangoltan dolgzik. Ha ez megborul, mert mindenáron más akarsz lenni, akkor nagy árat fizetetsz érte.


Aki csesztet, az rendszerint irigy, ez mindig tudjad. Az irigy embernek pedig nem lehet megfelelni. Ha a kedvéért elhízol, akkor azért fog cikizni, hogy "bezzeg régen milyen szép sovány és jó alakú voltál..." Nem szabad törődni azzal, hogy mindenáron másoknak megfelelj.


Aki bánt (engem is sokat bántottak, anyám gyerekként még orvoshoz is cibált, amíg egy okos doki le nem állította), annak azonnal mondd meg, hogy törődjön a maga dolgával és a saját testsúlyával. Ne tedd magad tönkre - senki miatt nem éri meg 35-40 évesen izületi vagy más problémákkal küszködni. Az alkatilag sovány nők és férfiak egyébként is sokat küszködnek ezzel alapból is.


Fogadd el magad: vannak sovány emberek és vannak kövér emberek, vannak közepes testalkatúak, alacsonyak, magasak. Milyen lenne a világ, ha mind egyformák lennénk? Dögunalom!

2012. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja, hogy megnyugodj. A sovány nők között bizonyítottan több az okos nő (az aszténiások sokszor skizoid alkatok, és köztük átalgosan több az okos nő, mint a kövérek között), valamint a férfiak közöt is vannak olyanok, akik ezt a típust szeretik. Még a magyar férfiak között is: az én férjem is ilyen. :) Türelem!
2012. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

első vagyok

21 éves lány

2012. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne hízni akarj! Nem háj kell rád, hanem izom. A zsír nem, de a szálkás izomzat kifejezetten vonzó. :) Úgyh étrend váltás helyett inkább fekvőtámasz, húzódzkodás, stb. :)
2012. febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
szoval attol meg mert sovány vagyok bírók izmosodni rendezen?
2012. febr. 13. 21:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs rajtad felesleges zsír, akkor látszódnak csak igazán szépen az izmok. Feltéve, ha megdolgozol érte.
2012. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát felesleg az tuti nincs de kondiba nem nagyok akarok járni mert hát szerintem nagyon furcsán néznének ott rám hogy mit akar itt egy ilyen ki izé. :D
2012. febr. 13. 21:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem muszáj kondiba járni, sőt... :) Olvasd el a Fegyencedzést. Az jó kiindulási alap!
2012. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!