Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ő az baj ha valaki sokat...

Ő az baj ha valaki sokat eszik és nem hízik semmit? Minden nap eszek egy csomót és 1kg-t se híztam. Ez valami betegség vagy valami baj alakulhat ki belőle?

Figyelt kérdés
Iskolába,Otthon,Más helyeken is sokat eszek de ugyan ilyen sovány vagyok ... kb. 53kg vagyok és semmit nem hízok.
2012. febr. 1. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez általában a pajzsmirigy működésétől függ. Ha elmesélném mit zabál össze egy ismerősöm, biztos elájulnál. Ennek ellenére csak csont és bőr.

Orvoshoz kéne menned.

2012. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, csak 56 kg.

rohadt sok édességet eszem, de én se hízok!

2012. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dettó, csak én 47. Nyertem. :) :S
2012. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

GreenTea


Szerintem meg csak jár a szátok és nem esztek eleget, azért nem híztok:)

2012. febr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na akkor idesüssetek! Én 43 kg vagyok 162 centire, úgyhogy ti még örüljetek a 47 meg 53 kilótokkal. Te fiú vagy vagy lány? Mert ha fiú, akkor azért nem hízol, mert a fiúk nagy része zabál, és mégse hízik, egyszerűen ilyen gyors az emésztésük. Ha lány vagy, akkor meg millió oka lehet, nálam pl inzulintúltermelés van (fordítva vagyok cukorbeteg), és a tápot pillanatok alatt lebontja a szervezet, nem raktároz el semmit. Az hogy neked miért van, inkább orvos tudná elmondani, de egy teljes vérvizsgálat jól jöhet, hátha rájönnek valamire.
2012. febr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a komentet.
2012. febr. 16. 16:30
 7/9 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok!De azt még nem írtam oda hány centi vagyok!

Utolsó mérés óta:186cm

De lehet hogy már pár centi és meghaladom a 190-t..

2012. máj. 15. 14:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaaaaaaa!!! Akkor természetes dolog, a fiúk nagy része zabál és nem hízik. De csontos is vagy, vagy azért van rajtad legalább egy kis izom? Járjál edzeni vagy kondizni, attól megnő az étvágyad is, helyrejön az anyagcseréd.

Lehet hogy valami vitamin vagy ásványi anyag stb hiányzik a szervezetedből, csináltass vérvételt! Én vashiányos voltam, de mióta vastabit szedek, jobban vagyok, kicsit híztam is.

Szedj étrendkiegészítőket (nem szteroid meg térfogatnövelő meg ilyen sz*rok!!), abból bajod úgyse lesz, mert azok vitaminok meg egészséges cuccok, tehát olyan mintha nem 1, hanem 5 almát ennél meg naponta.

2012. máj. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem Addison kórom van. Most derült ki nyáron, előtte sem voltam vastag, 53kg 177 centivel! De mire vége lett a sulinak és elmentünk a dokihoz már 48 voltam 2 hónap alatt. A kórházban is kezdtem hízni (bár ilyet még senki sem mondott) egy hét alatt visszaszedtem az elvesztett súlyt és megálltam 53-nál, és azóta egy deka sem jön rám, pedig eszek rendesen (napi 7-8-szor, és nem keveset), szóval nálam genetikai. Lehet az is, de azért ajánlatos egy háziorvos. :)
2015. szept. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!