Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha terhes leszek mikozben...

Ha terhes leszek mikozben diétázok, az milyen kockázatokkal jár?

Figyelt kérdés

elég kaloriaszegény diétába kezdtem, mivel más nem segít. Sportoltam azelott, és egészségesen, napi 5x kajáltam sok zoldséget, gyumolcsot, de a kilok nem mentek le. Szoval rajtam már csak egy drasztikusabb diéta segít:(

De mi torténik ha kozben terhes leszek és alig eszek?

Kérlek ne hurrogjatok le! Hisz nem érthetitek, mennyire kuszkodok a kilokkal!


2009. máj. 13. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem történik, mivel mikor megtudod, hogy terhes vagy ( néhány hetesen úgyis megtudod) úgyis abbahagyod a diétát. Az első hetekben, pedig , a baba úgyis elveszi ami kell.
2009. máj. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amennyiben terhes leszel, úgy az orvos fogja megmondani, hogy kell-e diétáznod, illetve hogyan. Önkéntesen akkor már mindenféle vad diétákat nem lehet folytatni. Szélsőséges esetben pl egy durva kalóriaszegény diéta akár a te, de leginkább a baba életét is veszélybe sodorhatja, akár meg is halhat(tok), bár a mai világban az orvosi felügyelet mellett ezt nem szokták engedni, ha kell erőszakkal táplálnak.


u.i: olyan nincs, hogy csak a drasztikus diéta segít, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz...

2009. máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Termèszetesen arra az idöszakra gondoltam amikor mèg nem derül ki a terhessèg.utàna nyilvàn màr nem èrdekelne a pàr kilò sùlyfelesleg.Egyèbkènt a csìpömre ès hasra megy minden,és màskèpp nem tudom onnan leadni sajnos.de köszönöm a vàlaszokat.
2009. máj. 13. 11:03
 4/4 anonim válasza:
Jaj, ne izgasd magad, gondolj bele, hányan isznak-cigiznek, mert fogalmuk sincs róla, hogy terhesek. Az első hat hétben még nagyon sérülékeny a magzat, nem igazán tudsz benne kárt tenni, mert akkor nem marad meg.
2010. febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!