Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízhatnék? Akármit-akár...

Hogyan hízhatnék? Akármit-akármennyit eszem nem hízok! 30kg vagyok! 14/F

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy?
2011. nov. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szedjél tömegnövelő szereket és járj el kondiba.

Garantáltan nagyon jó testfelépítésed lesz!!!


Scitec Nutrition termékek közül válassz.

2011. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Igen,èn is ezt szerettem volna kèrdezni,hogy milyen magas vagy?

Egyèbkènt ha sokat eszel ès ennek ellenère sem hizol egyàltalàn,èrdemes lenne megvizsgàltatni a pajzsmirigy mukodèst esetleg...

2011. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Béres cseppet szedjél.
2011. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
először vizsgáltasd ki magad ,aztán ha nincs semmi bajod akkor tényleg el kell kezdeni sportolni és mellé megfelelő tápláló étkezés.
2011. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hat nemtudom pontosan mennyi vagyok, de en vagoyk a legkisseb a tornasorba
2011. nov. 23. 15:41
 7/10 A kérdező kommentje:

@Egyèbkènt ha sokat eszel ès ennek ellenère sem hizol egyàltalàn,èrdemes lenne megvizsgàltatni a pajzsmirigy mukodèst esetleg...


A neten aztirjak akinek nem mukodik jol a pajzsmirigye az inkabb elhizik?most akkor mi az igaz?

2011. nov. 23. 15:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Van pajzsmirigy alul- és túlműködés is, egyiknek hízás, a másiknak az alacsony súly a tünete (nem tudom, h melyik melyik, de nem én voltam a pajzsmirigyes válaszoló).

Viszont elsőre nekem is az jutott eszembe, h valami egészségügyi probléma lehet a háttérben. Ebben a korban ez a súly nem egészséges egy fiúnak, akármilyen magas is.

Szóval azt javaslom, h találgatások, és értelmetlen ötletek (tömegnövelő) helyett menj el a háziorvosodhoz, és mondd el neki a problémádat. Előfordulhat, h elküld néhány vizsgálatra. Ha kiderül, h nincs semmi bajod, az orvos akkor is tud tanácsokat adni, h hogyan lehetne híznod.

Amúgy nekem fura, h ez a gond még sem a szüleidnek, sem az iskolai védőnőnek nem tűnt fel.

2011. nov. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Pajzsmirigy problèmàknàl megkulonboztetik a pajzsmirigy alulmukodèst ès pajzsmirigy tulmukodèst.

Alulmukodèsnèl jellemzo a hizàs,foleg hasi tàjèkra.Ha valaki nem tud hizni,szoktàk vizsgàlni nincs-e pm.tulmukodèse,mert annak lehet egyik oka ha valaki nem tud hizni.Viszont mindketto problèmànàl egyèb tunetek is vannak.

2011. nov. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ja,ès tènyleg ne kezdj mindenfèle tomegnovelo szert szedni,ezek megkotik a vizet,màst nem nagyon tesznek,ha abbahagyod a szedèsèt,ugyanolyan vèkony leszel.Menj inkàbb el egy alapos kivizsgàlàsra,akk kiderulhet a problèma,ès a szerint kezelnek. Ha nincs semmi betegsèg a vizsgàlati eredmènyek szerint,legalàbb megnyugszol.Lehet,hogy fèl èv,1-2 èv ès hirtelen elkezded majd felszedni a kilokat.De tomegnoveloket ne szedj be!
2011. nov. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!