Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem ettem 1 hónapig, sikerült...

Nem ettem 1 hónapig, sikerült is lefogynom, de lehet belőle egészségügyi problémám a későbbiekben?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 17:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez több, mint súlyos következményekkel jár!!! Ismerek egy lányt, 18 évesen megrémült, hogy van rajta némi puha is, ezért sitysutty nem-evéssel 14 kilót lefogyott. Aztán nem jött meg neki, vissza kellett híznia. Nos, azóta fáj a hasa szinte mindentől, a feje is gyakran, narancsbőrös, fogamzásgátlót kell szednie különben meg sem jönne neki, könnyen lehet, hogy meddő lesz vagy komoly problémái lesznek a gyerekvállalással. Mindeközben, amikor rájött, mekkora bajt csinált, ő és a szülei százezreket adtak ki mindenféle elektromágneses és hasonlóan szuper gyógymódokért, amik persze nem hozták meg az eredményt. "Ott lennt" is nagyon komoly problémái vannak, és depresszív hangulatai, nagyon gyakran. Ez az egész tortúra addig ment, hogy majdnem 5 év után elhagyta a párja is, aki már nem bírta ezt az egészet így együtt. Hogy honnan tudom? A volt barátja ma a vőlegényem. Tanulságos?És amikor ezt elmesélte, eldöntöttem, hogy SOHA. Nekem is volt ilyen, amikor tiniként felköltöztem Pestre egyedül, ki voltam készülve és nem tudtam enni, nekem "csak" 4 hónapig nem jött meg és szerencsére felépültem, és ma már egészségesen vagyok karcsú és kerek, de ez rengeteg munka, helyrehozni sokkal több és fájdalmasabb, mint okosan formába kerülni...Azonnal, fokozatosan kezdjél enni, mozogjál, szedj táplálékkiegészítőket, vitaminokat, de mindenképpen kérd ki háziorvos vagy dietikus tanácsát!!! És ne csinálj többet ilyet!!!
2009. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
olvass bele a böjt csodájába!ott le van írva pontosan mire számíthatsz a böjt végén.nem kellett volna hússal kezdened, a gyomrod még nincs rá felkészülve...viszont az nagyon jo hogy ilyen sokat ittál, remélem a böjt előtt tartottál bevezető napot, mert az is szükséges.
2009. máj. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!