Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem ettem 1 hónapig, sikerült...

Nem ettem 1 hónapig, sikerült is lefogynom, de lehet belőle egészségügyi problémám a későbbiekben?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 17:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
1 hónapig? Semmilyen szilárd ételt? És mennyit fogytál, mennyiből? Ki javasolta, hogy ilyet tegyél? Tudom, hogy nem kérdésekkel kellene válaszolni, de komoly feladat elé állítottad a szervezetedet. Lehet gondod, igen. Főként a nőknél szokott problémát okozni, menstruáció kimaradása, hormonszint változása, idegi kimerültség, ami a kúra után is jelentkezhet, a visszahízás esélyének nagyobb lehetőségéről nem is beszélve. Nem akarlak bántani, nem is ismerlek, de vigyázz magadra, szerintem több ilyet ne tegyél, mert akár még komolyabb gondok is lehetnek, és biztosan van aki nagyon aggódik érted! :-)
2009. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Semmit nem ettem,nagyon nehezen bírtam ki de máshogy nem tudtam fogyni.A mensim oké,a gyomrom miatt aggódom :-(
2009. máj. 4. 17:35
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja 15 kg ment le
2009. máj. 4. 17:36
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

hát először is tisztelet, hogy kibírtad...

de szerintem sem a legjobb ötlet volt, mivel nagyon sok fontos dologtól fosztottad meg a szervezeted!!

csoda, hogy nem kaptál gyomorfekélyt...

szerintem a biztonság kedvéért látogass el a háziorvosodhoz és csináltass egy teljes vér és vizeletvizsgálatot!! abból ki fog derülni, hogy miből milyen hiányod van!!

2009. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Először: Az akaraterőd jeles.

Másodszor: Teljesen hülye vagy. Szinte kizártnak tartom, hogy SEMMIT nem ettél volna, mert akkor ma már nem élnél. Ha mégis, akkor igenis, egészségkárosodásokat szenvedtél, a gyomrod beszűkült, valszeg kisebesedett, az immunrendszered legyengült, stb... Ráadásul nagyon hamar vissza fog jönni jó pár kiló, ha nem kezdesz el mozogni, és hát a súlyingadozás sem éppen egészséges.

2009. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp pótold a vitaminokat,amik kiürültek belőled,próbáljn fokozatosan visszaszokni az étkezésre.Ha most abbahagyod talán nem lesz baj belőle.Lehet hogy egy vizsgálat tényleg nem ártana.Fokozatosan kezdj többet enni,lehet hogy nem annyira kívánod mert összeszűkült a gyomrod,de a koplalás nem jó hosszútávon.Tényleg nem ettél egy falatot sem???Miket ittál??Mozogtál valamit közben??Hány kg és hány cm vagy most?Bocs a sok kérdését,csak kíváncsi vagyok,ja és nem muszáj ráválaszolni ha nem akarsz.Én is elég nehezen éslassan fogyok,sajnos.
2009. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Hú, Én is " tisztellek ", Én nem bírnám ki... Gratulálok! Mennyiből fogytál és mennyi lettél? Milyen magas vagy? Kíváncsi vagyok tényleg... nem csesztetni akarlak!
2009. máj. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
165 cm vagyok,80-ról mentem 65-re.Valóban nem ettem semmit,kegyetlen volt,viszont ittam kb 4 liter vizet!3 napja eszem salátát grillezett hússal de csak keveset tudok megenni belőle!
2009. máj. 5. 09:05
 9/12 anonim ***** válasza:
35%

Ha nem ettél volna tényleg semmit, akkor már nem élnél, vagy legalábbis nem csak 15 kiló ment volna le.

De ne aggódj, most hogy elkezdesz majd rendesen enni, kb a duplája fog majd visszajönni, mivel a szervezeted beállt az éhezésre. Normális fogyókúrás módszer miért nem volt jó? Miért akarod tönkretenni magad?

2009. máj. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha magamból indulok ki, akkor lehet, mert nekem súlyos egészségügyi problémáim lettek, először kb 1,5 évig alig ettem.

Az eredménye súlyos vérszegénység, triglicerid hiány. Ez azzal járt, hogy ha ettem akkor azért lettem rosszul, ha nem ettem, akkor azért.

Súlyos vese és májproblémák, egyensúly zavarok, koncentrációs képesség elvesztése, alvászavar, állandó vizelési inger.

1 éves gyógyszeres kezelés kihozott a csávából.


Aztán második alkalmmal csak 2 hónapig nem ettem, akkor majdnem megkopaszodtam.


Szóval lehet belőle probléma.

2009. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!