Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Szilva lehet kukacos?

A Szilva lehet kukacos?

Figyelt kérdés
Hali :D a nem tudom hírtelen h a szilva lehet e kukacos :D válaszoljatok gyorsan légyszives :D h ne keljen minden darabb silvát ketté vágnom :D 1 láda van elöttem és nekilátnék :D
2011. szept. 15. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
persze, szilvamoly lárvája pl.
2011. szept. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Kukacos nem, csak férges!!! Amikor ilyen fekete dara szerű valami van benne!!!
2011. szept. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszike :)
2011. szept. 15. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor ilyen fekete daraszerű van benne az a moly lárvájának végterméke! A kukac megeszi a szilva belsejét és azt hagyja vissza.Amikor nincs ott a kukac akkor már kimászott!
2011. szept. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem kukacos, nem férges, hanem "hernyós" :D ha már ennyire pontosak akarunk lenni, de a kérdező feltehetően arra gondolt, lehet-e benne valami nem odaillő állatka, mindegy, minek nevezzük


első

2011. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hajaj, szilvában elég gyakori. :D Én inkább kettévágnám. A ládát meg tedd el, mert ha sokat eszel, elég rossz napod lesz. XD
2011. szept. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!