Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Minden reggel arra kelek hogy...

Minden reggel arra kelek hogy émelygek, és ez d. e.10-11-ig nem múlik el. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok,nem vagyok terhes,mielőtt valaki ezt írná.:D

Reggel 6 körül felébredek arra hogy émelygek,fél 7 körül kelek föl az ágyból amúgy,addig nem eszek délelőtt míg émelygek,volt hogy a 7.órám végéig-negyed 3-ig semmit nem ettem,és nem voltam éhes!egyik reggel duplatesivel kezdünk,akkor az émelygő gyomrom még rosszabbul lett,majdnem hánytam.:/ Sajnos elég rendszertelenül eszek,délelőtt esetleg bekapok valamit,ebéd a menzán,délután is valami apróságot eszek mint egy joghurt,vagy túrórudi,és utána ált.semmi,vagy egy kis gyümölcs.Lehet hogy amiatt?


2011. szept. 9. 22:08
 1/2 kút ***** válasza:
Alacsony vércukorszint? csak egy tipp
2011. szept. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ha alig eszel, akkor ne csodálkozz, ha émelyegsz.

egyél gyakrabban, keveset, pl győri édes jóreggelt, alma, egy szelet csoki, és igyál sokat, főleg vizet.. mindezt napközben, és leginkább reggelizz! a napi ötszöri étkezés lenne a helyes, az biztosít elég energiát /persze normális kajákkal!/

puszi! L/17

2011. szept. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!