Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hizni szeretne'k, hogyan...

Hizni szeretne'k, hogyan tudnek? Infok lent

Figyelt kérdés
14 e'ves vagyok, 168 cm e's 48 kg. Ez nekem nagyon keves es valtoztatni szeretnek rajta, de mar nem tudom hogy. Mindig ilyen vekony voltam, de engem mar nagyon idegesit. Aktivan sportolok (kezilabda) heti 4 alkalommal (nyaron minden nap) es emellett sokat is eszem, ami nem csak az en eszrevetelem. Volt mar olyan eset is, hogy ebed utan, amikor normalisan ettem (pont jollaktam) es utana meg 1-2 oraval megettem meg egy nagy pizzat is. Az osztalytarsaim amikor pizzazni megyunk gyakran meghagynak egy kis maradekot akkor is ha orak ota nem ettek (a koverebbek is, akiken van tulsuly),en meg ket ora utan is megeszem az egeszet . VAcsorakor pedig gyakran 5-6 szelet kenyeret is megeszem valami felvagottal vagy lekvarral vagy hasonloval, ami azert eleg sok. Ennek ellenere nem hizok dsemmit sem, talan az a baj, hogy reggel keson kelek fel es nem reggelizem< de ez is csak nyaron van es valtozatosan etkezem. Jah ;s van egy ikertesom, aki nalam nagyobb 7 perccel xd es 4-5 cm-rel de csak egy kg val
2011. szept. 4. 20:05
 1/4 erik21 válasza:
34%
csináltasd fel magad
2011. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha rendesen eszel és mozogsz is akkor ilyennek kell elfogadnod magad amilyen vagy. Nem vagy hízásra hajlamos. Ha nem megy akkor menj el orvoshoz. Én vitamint kaptam tőle. Azt nem tudom, hogy híztam-e, de a párom szerint igen és jobb az étvágyam is. Mondjuk nekem az volt a baj, hogy nem tudtam enni.

158/44kg

23/N

2011. szept. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ugy sza'jbacsapna'm az elso valaszolot -.-"
2011. szept. 4. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

Húha... a kérdezőből valahogy kimaradt a modor és a stílus...

Egy lánytól ez sokkal nagyobb visszatetszést vált ki.

2011. szept. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!