Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért fér belém ilyen sok kaja?

Miért fér belém ilyen sok kaja?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat tudok enni, egyszerre meg tudnék 6 tábla(vagy több) csokit is enni.A többiek meg mondják, hogy hű de teli vannak, és én amikor annyit eszek, mint ők, meg sem érzem, hogy eszek.Mivel figyelek arra, hogy ne hízzak el, nem szoktam sokat sokat enni, meg egészségesen táplálkozok, de ha akarnék, rengeteget tudnék enni.
2011. aug. 20. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is meg tudok enni akármennyit (szinte), mert sok fér belém. Szerintem ez egyéntől függ, mert például anyu mindig azt mondja, hogy ő az ebédem felétől egész napra jóllakna...
2011. aug. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 yuda ***** válasza:

Csak tippelek, mert láttam már ilyet: nem eszel túl gyorsan? -falsz?

Ugyanis ha igen, akkor ilyen egyszerű, mert a szervezetednek még időt sem hagysz, hogy visszajelezzen elééééég! :D

Egyél lassabban és rágd meg jól- egészségesebb sok minden miatt.

2011. aug. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!