Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi okozhatja ezt? (Nem iszom...

Mi okozhatja ezt? (Nem iszom sokat)

Figyelt kérdés
Történt, hogy tesóm szülinapján megittam egy pohárka pezsgőt~ 1 dl és 1-2 percre rá éreztem egy markoló, szorító érzést a szívem környékén. Megmértem a vérnyomásomat, és a megszokott 120/70 helyett 145/88 volt, pulzus pedig 70 helyett 100. Ugyanez sörrel, alkoholmentes sörrel azóta mindig előfordul...De egy pohárka után is.
2011. aug. 18. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra hajlamos embereknél az alkohol ritmuszavarokat provokálhat (tudtommal akár kis mennyiség is), max. erre tudnám fogni. Alkoholmentes sörnél is pontosan ugyanígy jön elő?
2011. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyi különbséggel, hogy kevésbé fáj, de a vérnyomás megemelkedik, illetve izzadás nincs alkoholmentesnél...
2011. aug. 18. 23:56
 3/6 A kérdező kommentje:
De tavasszal kb 20 sört megittam, napi egyet és semmi hatása nem volt... Csak most
2011. aug. 19. 00:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Alkoholfogyasztás kerülendő, háziorvostól vérvizsgálatot kellene kérni, májfunkció, vesefunkció ellenőrzés szükséges.
2011. aug. 19. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké, vettem
2011. aug. 19. 20:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Angina Pectoris...
2012. júl. 9. 23:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!