Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék hízni pár tanácsot...

Szeretnék hízni pár tanácsot kérnék?

Figyelt kérdés

sziasztok most hogy jön a tél gondolkoztam rajta jólenne kicsit gyúrni és felszeretnék szedni pár kilót jelenleg 55kg vagyok jövőre májusra szeretnék minimum 80kg lenni ehez hogy kellene táplálkoznom?

16/F


2011. aug. 10. 03:34
 1/5 anonim ***** válasza:
én 15 vagyok 180 centi 55 kilo én is felszeretnék hízni én is írtam már hasonlo kérdést de kevés választ kaptam :( reméljük te sikeresebb leszel :D
2011. aug. 10. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha csak hízni akarsz akkor egyél sok tésztát, zsíros kaját, kövérhúst, műkajákat, gyorskajákat, pizzát, édességeket valami üdítővel
2011. aug. 10. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát szoktam hetente kb 3-4x eszek húst ebédre meg minden héten 4-5 hambi meg elég sokat eszek, most hogy nyár van nem sportolok gépezek elég sokat tehát nem sportolok tehát nem értem miért nem hizok most tavasszal már nyomtam egy 4kg-os jumbo tömegnövelőt szinte semmit nem használt pedig edzettem rá elég sokat a konditerembe mondták is hogy elég erős vagy ahoz képest hogy 15vagy ( akkor még annyi voltam:D) mert 75kg kinyomtam 3x nem értem hogy nemtudok hízni sehova amugy én 174cm magas vagyok :D
2011. aug. 10. 04:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem eszel sokat, ennyi. Aki kajál, az hízik.


1. Ficcenj el kondierembe, tedd rendbe a kaját (nem hambi, csoki, tészták, hanem tömegnövelő étrend - rizs, krumpli, zabpehely, sok hús), és "gyúrj". Mellesleg az edző segíthet, mit, hogyan.


2. Vagy sport helyett előbb hízz pár kilót - értsd zaba, és nuku mozgás -, és utána kezdj sportolni, akkor már talán rajtad marad, v könnyebb lesz tovább gyarapodni...


3. Ha nincs pénzed kondira, akkor kajálj tömegnövelősen és guggolás, kitörés, fekvő, húzódzkodás... saját testsúlyos gyakorlatok otthon.

2011. aug. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
van itthon fekpad 100kg felpakolható :D eszek rendesen ténleg nem válogatok vagy ilyesmi sok húst eszek, néha 1-1 fehérje turmixot is megiszok direkt pont most hogy nyár van hizni akarok kicsit télre mire elkezdek komolyan gyúrni, mellesleg nem dohányzom, néha haverokkal 1 hónapba 1x vagy max 2x berugok de ez szerintem befolyásolja a dolgot....
2011. aug. 10. 07:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!