Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kondizáshoz szedett kreatin,...

Szlobi kérdése:

Kondizáshoz szedett kreatin, vagy fehérjebevitel káros-e a vesére?

Figyelt kérdés

Sziasztok,19 éves fiú vagyok.Egy éve kondizok és a gyorsabb és szebb eredmény elérése érdekében kreatint és fehérje tojásrudat szedek/eszek.Pontosabban Attack-ot és Body tojásrudat.Azonban születésemtől fogva egy vesével élek,emiatt kérdezném,hogy szerintetek káros-e a vesére valamelyik,természetesen normális adagok használata mellett.

Leginkább hozzáértők véleménye érdekelne,nem azoké,akik nem értenek semmit és csak azt dünnyögik ide,hogy ha szted károd,akkor ne szedd.Sokat google-oztam,szóval azzal se fárasszatok hogy a google a barátom.Tudok róla,azonban ott azt írták,rendes kondis oldalak,hogy normális szedése egészséges vese mellett,nem káros,azonban a közvélemény lehurrogja.Hasonló cipőben járók,hozzáértők,továbbá orvosi dolgokhoz értők véleményét várnám.Válaszokat előlre is köszönöm!


2011. jún. 20. 11:31
 1/2 anonim válasza:
Üdv! Nah most a kérdésedre szerintem senki nem tud válaszolni...minden szervezet másképp reagál a a kreatinra is meg a többire is... Azt tanácsolom hogy szedd,de megfelelő kereteken belül és ha valami bajod lenne netán akkor orvoshoz fordulsz. Én is kondizom és körülöttem mindenki szed... én nem, és nem is fogok. De nem csak a vesédet ronthatja.....a kreatin fölburitja a hormonháztartásod is.....jah és a bőröd befog repedezni a fehérje miatt mert hirtelen nyulik meg az izmod és én úgy tudom az nem múlik el..nem lesz tőle semmi bajod de szerintem ronda...... ennyi az én véleményem. 17/F
2011. jún. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményed,a bőröm már repedezett többször is,amikor keményen nyomtam.De az elmúlik.Az a csík 3 féle dologtól jelenhet meg.Hirtelen nővés(kamasz kor),elhízás és kondizás.Nekem elmúltak a csíkok,csak lassan,mivel nem hagytam abba a kondit,de létezik rá kenőcs mellesleg,akinek szüksége lenne rá :) Jól teszed,hogy nem szeded!Jó kondit továbbra is ;)
2011. jún. 26. 10:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!