Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 163 centihez az 50kiló az milyen?

163 centihez az 50kiló az milyen?

Figyelt kérdés
ha sok,mennyit kéne leadni,hogy jó legyen,ha kevés,akkor mennyit kéne hízni?
2009. márc. 18. 23:19
 1/5 A kérdező kommentje:
jaés 14/L
2009. márc. 18. 23:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Kevés. De nem kell hízni, egyszerűen ne fogyózz. Egyébként az ideális tartomány kellős közepe - kapaszkodj meg! - 60kg a te magasságodhoz.


Tessék, itt egy kalkulátor:


[link]


Azért annyit hozzátennék, hogy ezek az ún. testtömeg-indexen alapuló számítások mind statisztikákon alapulnak, tehát a te esetedben: "60kg körüli súlynál a legkisebb a kockázata bármilyen testsúllyal összefüggő betegségnek".

2009. márc. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ömm..és ha 55kilóra felhíznék az jó lenne nagyjából?
2009. márc. 19. 00:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 161 cm vagyok, és 53 kg voltam, mikor teljesen jól éreztem magam a bőrömben, mások szerint meg akkor már picit vékony voltam. Szerintem tökéletes a súlyod, de ahogy te jól érzed magad.
2009. márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 22 éves vagyok, 166 cm, és 46 kiló. ÉN így érzem jól magam. 14 évesen még ne fogyózz. Ha hízásra hajlamos vagy, akkor sportolj valamit, formáld az alakod!
2009. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!