Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nekem azt monda anya ha...

Nekem azt monda anya ha 49kg-ról 41-re akarok fogyni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Anya azt mondta hogy ha túl sokat fogyok lefogyom a melleimet ez igaz lenne? :'D
2011. máj. 12. 20:37
1 2
 11/20 anonim válasza:
Miért feszegeted a határt?!40 kiló alatt anorexiás leszel...
2011. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

--- De mit javasoltok hány éves kortól lehet fogyózni? ---


Figyelj kisszivem, nagyon gyorsan verd ki ezt a butasagot a fejedbol. A tv/radio/net ilyen h*lyeseggel butit, hogy azt kepzeled, hogy fogyozni kell?


Elarulok egy NAGY titkot: ha rendesen, rendszeresen eszel, rendszeresen mozogsz, akkor a tested olyan ugyes es tokeletes, hogy ledobalja magarol a felesleges zsirokat, mert a test mindig a legjobbra torekszik, ha te is megadsz neki mindent ami kell.


Vagyis, napi minimum 2 liter folyadek (viz vagy tea, NO cola!). Sok zoldseg, gyumolcs. Keves tejtermek (tejet a borjunak meg a csecsemonek!), gabonakbol is a teljes orlesuek, cukros dolgokat meg messze elkerulni.

A napi rendszeres testmozgas meg lehet: ket megalloval elobb szalsz le es gyalogolsz, tesioran kicsit jobban megerolteted magad, ugralokotelezel, nyaron bringazol, tancolsz a kedvenc notadra, ilyenek. Nem olimpiara kell keszulni, hanem naponta legalabb 10-20 percet mozogni, hgy egy kicsit felgyorsitsd a szivveresed.


Ennyi!!

2011. máj. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nincs a te súlyoddal semmi baj. Ne akarj lefogyni.Tényleg inkább figyelj oda az étkezésedre és sportolj!
2011. máj. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Neked inkább erősödnöd kell, mint fogynod.
2011. máj. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
hű kérdező...szerintem gyorsan menj el egy pszichiáterhez,mert szükséged van rá... nem vagy észnél... és anyukád se,ha nem ráz meg,hogy összeszedd magad! ilyen hülyeséget megkérdezni... pfff...
2011. máj. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat itt nem anyát kell rossznak tartani én egyszerűen nemtudom miért de olyan kövérnek látom magam és lehet hogy veletek is volt már ilyen vagy nemtudom de én már olyan sértéseket is kaptam hogy kövér vagyok és hogy fogynom kéne és a hátam mögött is kibeszéltek már erről a témáról és ezért érzem mostanába úgy hogy fogynom kéne.
2011. máj. 13. 18:54
 17/20 anonim ***** válasza:

az, hogy lekövéreznek, még nem jelenti azt, hogy kövér is vagy. lehet, h vmi más miatt pikkelnek rád vagy épp irigyelnek, ezért akartak megbántani.


nem láttalak, nem tudom hogy nézel ki, de nagyon kövér nem lehetsz. ilyen magassággal ebből a súlyból nem szabad 41 kg-ig fogynod. talán 2-3 kiló, de az sem biztos, rengeteg dolgon múlik, így látatlanban nem lehet megállapítani. a sport lenne a legfontosabb. érdemi válaszhoz azt is jó lenne tudni, hogy hány éves vagy...

2011. máj. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
kérdező,mondom,pszichiáter. vagy ha nem múltál még el 14,akkor mond meg anyudnak,hogy bántanak. nem kell lefogynod,tiszta idiótaságot gondolsz. szépen gondolkodj el ezen. így is csontváz vagy.
2011. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne fogyókúrázz, inkább sportolj! Vegyél egy-két súlyzót, meg tölts le néhány dvd-t aztán otthon is mehet. Lemegy a zsír, feljön az izom :)
2011. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

akik lekövéreztek, azok csak azt látták h te gyenge vagy és magadra veszed a témát mert nincs elég önbizalmad és nem vagy tisztában saját magaddal.


padtársammal volt így. Egyszer viccből ledundizták, és látták, hogy rosszul esik neki (vékony volt, mondom csak viccből mondták neki, éppen hülyéskedtünk). És mivel látták,hogy magára vette, tovább cseszegették ezzel, a lány meg elhitte h komolyan kövér. anorexiás lett, majd kimaradt a suliból.


Megéri néhány idióta miatt?

2011. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!