Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nekem azt monda anya ha...

Nekem azt monda anya ha 49kg-ról 41-re akarok fogyni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Anya azt mondta hogy ha túl sokat fogyok lefogyom a melleimet ez igaz lenne? :'D
2011. máj. 12. 20:37
1 2
 1/20 tetris ***** válasza:
100%
Igen, édesanyád igazat mondott. A mell nagy részben zsírszövetböl áll, ezért laposodik le a cicink, amikor fogyózni kezdünk.
2011. máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%

igen,a melleidet is lefogyod.

41kiló és vannak melleid? hány centi vagy?90?

2011. máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
én 42 kg vagyok és van mellem, igaz nem nagy:D:D áh bárcsak 50 lehetnék
2011. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Az hagyján, hogy kisebb lesz!

Az a gáz, hogy a mell bőre nem megy utána össze kellőképp, és eléggé tud lógni: ugyanakkora bőrbugyorban fele annyi töltelék.


Szóval jól gondold meg, kétszer is. Gondolom, még fejlődésben vagy. Egyszerűbb, kímélőbb és praktikusabb ilyen korban, ha megvárod, hogy nőj egy kicsit, és addig tartod a súlyodat.

2011. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
anyának igaza van, ráadásul egészségtelenül vékonynak fogsz tűnni, hacsak nem 140 centis vagy...
2011. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, h kb. 46 kg alatt a ciklusod sem nagyon fog működni....
2011. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat 160cm vagyok és 49kg a mellméretem 75 b.
2011. máj. 12. 20:48
 8/20 A kérdező kommentje:
Meg amúgy én olyan kövérnek látom magam és ez olyan rossz érzés és a hasam is egy kicsit nagy.De mit javasoltok hány éves kortól lehet fogyózni?
2011. máj. 12. 20:51
 9/20 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy, egyébként? ha gondolod, linkelj be egy képet, amin nem látszik az arcod... pocakból sporttal is nagyon könnyen le lehet fogyni, sőt, csak így lehet igazán lapos, feszes hasad
2011. máj. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha ebből még fogysz, akkor egy csontváz leszel és semmmi melled nem fog maradni. Neked pszichológus kell, nem fogyókúra.

Én is hasonló adottságokkal bírok, talán 2 centivel magasabb vagyok, és így se neveztek még kövérnek, sőt, egyik barátnőm mindig azzal baszogat, hogy túl gebe vagyok (azért nem, nőies alakom van, vékony vagyok, de nem deszka legalább - nem akarok senkit megbántani, bocsi)

Annyira rossz alakod tuti nem lehet, ha csinosabb akarsz lenni, akkor húzz el futni, kondizni, vagy úszni, és akkor nem leszel löttyedt, stb. ÉS még a melled se tűnik el.

2011. máj. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!