Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mikkel lehet teljesen újra...

Mikkel lehet teljesen újra formázni a bélrendszert?

Figyelt kérdés
Tervezem hogy rászánok pár napot hogy kiürítem magamat, de állítólag vannak anyagok amik rá vannak rakódva a bélfalra. Azt szeretném megtudni hogy miket lehetne enni inni közben ami feloldja felszakítja ezeket a lerakódott anyagokat. Van rá gyógyszerkészítmény is pl a Colonix de a fórumon több rosszat olvastam róla. Én pl olyanokra gondolok mint a fokhagyma vagy valamilyen e célra való teakészítmény vagy ha csak sok sok vizet iszok egész nap azzal is ki tudnám mosni magam? Nem értek hozzá!
2011. ápr. 28. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ihatsz salaktalanító teát,az is tisztít.

és 1 hetes teakúrát szoktam csinálni, (evésnincs,csak 4-6 l tea) akkor használom ezt

2011. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezzel nem újra"formázod" a bélrendszered,hanem megtisztítod!!:) az egészségtelen táplálkozás,a ballasztanyagokban szegény élelmiszerk fogyasztása okozza a bélfalon a salakanyagok lerakódását,amely nem ürül ki,sőt később gyulladáshoz is vezethet.Ha ezt el szeretnéd kerülni,akkor jó lesz ilyen kúrát csinálnod.Egyél sok rostos ételt,azaz nyers zöldséget,gyümölcsöt rengeteget.pár napig ehetsz csak ezt hogy kiürüljön minden és utána még mellé teheted a teljes kiőrlésű gabonaféléket,kenyeret.De egyébként is ajánlott a rostban gazdag ételek fogyaztása,akkor nem alakul ki lerakódás a belekben.Ja és az ilyen gyógyszerkészítményeket kerüld,mert minden megoldható egyszerűbben és természetesen is,csak a gyógyszeripar is meg kell hogy gazdagodjon valakitől...:)
2011. ápr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi értelmes válaszokat! Első komment: Még sose csináltam ilyet, bírnám az egy hetet? Én 3 de max 5 napot terveznék... Második komment: Mi az a ballaszt anyag? A lékúra megkezdése előtt kell pár napig rostos, felsorolt élelmiszereket fogyasztani, vagy az alatt? Köszönöm!
2011. ápr. 28. 17:09
 4/5 anonim válasza:

a bélrenszer csak windows xpvel lehet.formázni

köszi...

2011. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én elsőre is 1 hetet csináltam,de addig csináld,amíg jólbírod. A teljes emésztőrendszernek kb 3 napra van szükséége, hogy kiürüljön, tehát 3 napot mindenképp érdemes betartani.
2011. ápr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!