Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » /175 cm-es/ Lányok! Nektek...

/175 cm-es/ Lányok! Nektek mikből áll egy napi étkezésetek?

Figyelt kérdés
hogy mennyit és milyen fajta kaját esztek átlagosan egy nap.
2009. febr. 25. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Hát először is én 170 cm magas, 50-51 kg, 17 éves lány vagyok. Reggel nem szoktam enni. Tudom egészségtelen, de egyszerűen nem megy le egy falat sem. Maximum iszok 1 korty(!) vizet. Régebben ittam kakaót is, de már azt sem kívánj a szervezetem. Aztán a suliban, olyan 11 órakkor megpróbálok legyűrni egy szendvicset, de sokszor ez sem sikerül. Olyan 4-5 órakkor "ebédelek", de képtelen vagyok megenni egy egész tányérral:( Este olyan 9-10 óra tájékában viszont néha megszoktam enni akár 2 szelet kenyeret is. Jobb napokon szoktam enni pudingot, jughurtot és egyéb "mellék" tápanyagokat...


De ezt ne csináld utánnam, mert ez nem normális. Komolyan gyomor problémáim vannak:( :S


-Vivi(17)-

2009. febr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 173 vagyok és kb 55 kg. Elvileg túl vékony... De persze nem látszik rajtam. Én sem eszem reggel, mert egyszerűen nincs időm. Aztán suliban 11-kor pizza, mert előbb nem sütik... Utána egykor vagy hárommkor érek haza. Otthon szendvics sajttal meg minden ami nem zöldség. Meg ha kedvem van, nassolok. Úgy általában otthon akkor eszem és annyit amennyit akarok... "Sajnos" nem szeretem a zöldségeket. Annál inkább a husikat, a tésztaféléket, meg az édességet... Aztért próbálom korlátozni... Viszont nem hízok, de nem is mozgok sokat. Valószínűleg még tartom magam (mivel régen állandóan ugráltam :D). De ezt a fajta életmódot sem ajánlom nagyon! :)
2009. márc. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

176 cm és 54 kg vagyok.

Reggel: két szelet pirítós valami felvágottal és tej

Ebéd: leves, hús akármilyen és köret, egy szelet süti

Uszonna:szendvics és alma

Vacsora: Zsemle felvágottal, gyümölcs, kakóscsiga v. vmi más pék süti


És inni is keveset szoktam


Nem valami mintaétrend mondhatni. De amíg nem kezdek hízni jó.

2009. márc. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 176 cm vagyok, 65 kiló. Reggeli: 2 tojás (zyíradék nélkül) uborkával, vagy retekke, vagy paradicsommal, vagy pirítós kenyér, vagy valami, ami van otthon. Mindig reggelizek, ez sosem marad ki. Délelőtt is eszem pl egy győri édes jó reggelt, vagy gyümölcsöt (banán), ebéd: leves+második, ami bármi lehet, néha csokit, uzsonna: szendvics, ebéd: amit megkívánok. Szóval sokat eszek, és azt, amit szeretek. Persze sokat mozgok is, így évek óta tartani tudom a súlyomat. 27 éves vagyok. És senki nem mondhatja, hogy kövér vagyok!
2009. márc. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(A negyedik válaszadó vagyok: az utolsó ebéd az vacsi akart volna lenni)
2009. márc. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!