Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ezt mi okozhatja? Mivel lehet...

Ezt mi okozhatja? Mivel lehet rajta segíteni?

Figyelt kérdés

165cm vagyok 65kg vagyok. Szerintem nem vagyok elhízva, de ami a legnagyobb problémám, az a hasam. Akkora, hogy szó szerint a nadrágomból kijön, mármint szinte kifolyik. Hurkás mindenhol és már évek óta így van. Egészségesen étkezem és minden nap keményen sportolok, hogy lemenjen a hasamról a sok zsírpárna. Eddig még mindig sikertelenül jártam, csak az a gáz, hogy mostmár nem jók rám az eddigi ruháim. Kihíztam az összes gatyámat, úgyhogy mostmár csak belepréselem magamat mindegyikbe. :( A hasbehúzás már nem is segít, mert még úgy is eléggé nagy. Nagyon-nagyon szégyellem magam emiatt, de nem segít semmi a hasamon. A súlyomból nem szeretnék fogyni, de azt a nagy plöttyedt hájat a hasamról el szeretném tűntetni. Ha vannak olyan praktikák, amik úgy segítenek, hogy csak mintha nem lenne ott az is jó, ameddig valamivel el is tűntetem, csak ne látszódjon, mert már a suliban is elég ciki. Köszönöm!!!!

12/L


2011. márc. 7. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A nadrágok szára nem lett véletlen rövidebb?

:D


Még növésben vagy.

Ha rendszeresen sportolsz és egészségesen étkezel, egy idő után meg fog szűnni ez a jelenség.

Arra vigyázz, hogy azért tovább ne hízzál, mert ez a súly nem sok, de annyira nem is kevés. Ha jön a pubertás, felgyorsul az anyagcseréd, és megnyúlsz.

Szépen el fog oszlani a súly a testeden.


Nadrágokból addig vegyél egy számmal nagyobbat. :)

2011. márc. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, nem lett rövidebb, de akkor elfogadom. :D
2011. márc. 7. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!