Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 178 cm vagyok és 68 kg Mi...

178 cm vagyok és 68 kg Mi lenne az ideális súly? 22/L

Figyelt kérdés
Szeretnék leadni pár kilót,de túlzásba sem szeretnék esni...néhány éve voltam 51 kg is...valami közteset szeretnék...mi szerintetek az ideális ? és ha edzek,akkor lehet hízni fogok,de mégis jobb lesz a kinézetem ?
2011. febr. 14. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A súlyoddal semmi gond, szerintem csak alakformálás kell. vagyis ha tornázol/edzel, kicsit formásabb leszel, semmi többre nincs szükség :) De ez az én véleményem
2011. febr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szóval 178 cm vagy akkor 78 kg kellene hogy legyél és akkor senem vagy kövér senem vékony ez lenne az ideális súlyod ugyhogy egyél még nyugodtan:D
2011. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ez nagyon egyénfüggő, hogy kinek hány kg az "ideális".

Én 174 cm vagyok, 22 évesen kb. 58-60 kg voltam és mindenki el volt ájulva, hogy milyen jó alakom van, persze valamennyit sportoltam is, de nem voltam szálkás, kis husi mindig volt rajtam.

Most 30 évesen, 2 gyerek után 65 kg vagyok, de szerintem 62 kg-al lennék "tökéletes", akkor érezném igazán jól magam a bőrömben :)

Egy barátnőm ugyanakkora mint te és ő 60 kilósan nagyon vékony volt, szerintem neked kb. 65 kg lenne jó, de ez attól is függ, hogy milyen a csontozatod stb.

Mindenképpen sportolj valamit rendszeresen, most még simán megteheted, később már nehezebb lesz!

2011. febr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kb 62 kg.
2011. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézz utána a testtömeg-indexnek, ez megmutatja (BMI-index). Egyébként testsúlykg osztva testmagasság méterben mért négyzetével. Az eredmény egy kétjegyű szám, 20-25 között egészséges.
2011. febr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!


Én is ugyanennyi kg vagyok és 80 kg. :) És nem érzem magam kövérnek ... Sőt! Van a hasamon némi felesleg aztán ennyi...

Szerintem ez miatt ne érezd magad kellemetlenül. üdv

2011. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ezt jól megírtam ... Bocs! Ugyanennyi centi akart lenni! :))
2011. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!