Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 176 cm 64-65 kg, én ideális...

176 cm 64-65 kg, én ideális testsúlynak érzem, szerintetek is az?

Figyelt kérdés
Szerintem ez a se nem sovány se nem a duci kategória. A fogyókúrás témában sokszor elhűlök, milyen célokat tűznek ki a fogyózók. Elismerem ez nem a bmi alsó határa, de így tökéletesen érzem magam, tele vagyok energiával, sokat sportolhatok, mert nem gátol a túlsúly a mozgásban. Szeretném sokáig ezt a súlyt tartani, mert boldog vagyok ha a tükörbe nézhetek (tudom hogy ez manapság milyen ritka). :) Ugye reálisan látom magam?
2011. szept. 16. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem te nagyon kövér vagy én 173 magas 86 kg na ez a jó! xd
2011. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Toborc ***** válasza:
72%
IGEN! szerintem pont jó, főleg ha JÓL ÉRZED MAGAD a bőrödben. a sportolásról anynit hogy ne feltételes módba ird hanem ugy h sportolsz:D hajrá de nem kell fogyni:D
2011. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Toborc ***** válasza:

2.

én 181cm 72kg de fiú vok, (nicsn kockahasam, de birok sportolni nem halok meg 5méter után)

2011. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs fogyni! :D Köszi a válaszokat! :)
2011. szept. 16. 20:46
 5/7 Rheeza ***** válasza:
Ez eddig ok. a kérdés valójában az hogy mennyi a testzsír %-od. 70-75 kilósan is lehet jól kinézni ezzel a magassággal csak nem mindegy hogy lóg a háj a beleden vagy feszes, izmos tested van-e.
2011. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha van rajtad izom, akkor ideális. Ha nem az van pluszban rajtad, akkor vannak olyan zsírpárnáid, amikre nem biztos, h szükséged lenne. Viszont ha te így elégedett vagy magaddal, akkor örülj neki... :)

Én 173 cm-hez vagyok 56 kg. Nekem pl ez az ideális súlyom. Mert egyrészt tetszik, amit a tükörben látok, másrészt pedig nem zavar sem a ruhaválasztásnál, sem a sportban, sem semmi egyébben. :)

2011. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én is 176 vagyok és én 49-50 kiló. ezt vékonynak érzem picit ehhez a magassághoz, de hat ez van. Te is érezd magad jól és szerintem ez a lényeg :)
2013. ápr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!