Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől van az, hogy minden...

Mitől van az, hogy minden szinte minden ételtől "ég" a gyomrom? Már marék számra szedem a savlekötőt.

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 06:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvos látott már?Nem kéne feleslegesen gyógyszerekkel tömni magad,valószínű ha elmennél egy orvoshoz,megfelelő gyógyszert adna.
2011. jan. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dohányzol vagy nem eszel túl sokat?
2011. jan. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom. Hát lehet, hogy sokat eszem. Terhességem idején kezdődött és azóta is megmaradt, hogy sok a gyomorsavam. Talán diétáznom kellene, de nem tudom milyen ételeket kell ennem, hogy ne legyek ilyen savas.
2011. jan. 19. 07:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el a savlekötő gyógyszer tájékoztatóját! pont ez a bajok forrása. Sok gyógyszer okozza ugyanazt a problémát mint amire adják. Próbálj meg minél több nyers zöldségfélét enni, mert ezek kiválóan lugositják a szervezetedet, szép lassan megszünnek a problémáid, ugyanakkor hagyj fel a tejtermékek, a cukros ételek, mű-kaják fogyasztásával.
2011. jan. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azthiszem itt az ideje, hogy változtassak az életmódomon. :)
2011. jan. 19. 15:01
 6/6 anonim válasza:
szia!úgyan igy vagyok én is és nekem is terhesség óta van.nálam mist az vált be hogy :nem iszom szénsavasat,csokit,eceteset stb.Amit eszem:kenyérféle ,flóra vaj,levesek,sok folyadék,tészta stb.hidd el én is marékszámra szedtem a savlekötót.gyógyszerbe:kreon 10000/salvus viz/próbáld ki
2011. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!